Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya

Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya

İŞKUR iş ilanları hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Resmi İŞKUR adresi üzerinden yayınlanan ilanda orduevine personel alımı yapılacaktır. İŞKUR en az ilkokul mezunu olan kişiler kamu işçi alımı başvurusu nasıl yapacak.

Orduevi kamu personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlamış olduğu ilana göre Orduevi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 kamu işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Orduevi kapsamında hizmet etmek isteyenler için alımı yapılacak unvan 1 kişilik Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) olduğu ve daimi nitelikte olduğu açıklandı.

İşçi Alımı Tüm Şartları

En az İlköğretim mezunu olmak,

Vardiyalı çalışmasında engel hali bulunmama,

Temizlik malzemelerine karşı herhangi bir hastalık veya alerjisi olmama,

Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması,

En az 18 yaşını geçmiş olması,

En üst yaş sınırı 45 yaş şartları olmak üzere belirtilen tüm şartları taşıyan kişiler arasından 1 kişi Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alınacağı açıklandı.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adayların başvuru yapa bilmeleri için İŞKUR sistemine e-Devlet bilgileri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra iş ilan numarasını da aratarak başvuruları tamamlaya bilecektir.

Başvuru yapacaklar için online olarak başvuru yapmasına engel hali bulunanların başvuruları Alo 170 hattını arayarak veya alımı yapılacak şehirde yer alan şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapıla bilecektir.

Başvurular belirtilen şekilde 00006401331 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Farklı yoldan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular bu ilan yayınlandıktan sonra 4 gün içerisinde 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir. Malatya İlanı olarak duyuru yapıldı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.