Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı

Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı

Öğretmenevleri en az ilkokul mezunu kamu personel alımı ve işçi alımı için ilana çıktı. Turhal ve Demre Öğretmenevi personel alımı yapıyor. Adaylarda KPSS şartı aranmıyor. Kimler öğretmenevi personeli olabilir?

Öğretmenevleri Kamu Personel Alımı İŞKUR İş İlanları

En az ilkokul mezunu adaylar öğretmenevi ilanına nasıl başvuru yapacağını detaylandırdık. Turhal ve Demre Öğretmenevi personel alımı yapıyor. KPSS şartı aranmayan ilanda hangi şartlar aranıyor. İŞKUR ilanı başvuruları başladı ve aşağıda verilen ilan numaraları ile 3 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru kabul edecek.

Resepsiyon Görevlisi Alımı 2 Kişi (Ön Büro Elemanı) Başvuru Şartları

Lise mezunu olmak. (öğrenim belgesi). Alt yaş sınır 18 açılanmış olup üst yaş sınırı verilmemiştir. En az 1 yıllık resepsiyon görevlisi deneyimine sahibi olmak ve bunu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. İlk yardım belgesine sahip olmak. Hijyen belgesine sahip olmak. Adli sicil kaydı olmamak. Kamu, Kurum ve kuruluşları kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak. Başvuruları 00006431626 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. Tokat Turhal Öğretmenevi Müdürlüğü ilanıdır.

Temizlik Görevlisi Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

En az ilkokul ve en fazla lise mezunu olan adayların başvuruları kabul ediliyor. Üst yş sınırı yok. İşçi statüsünde işçi alınacak olup mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması gerekmekte ayrıca gece nöbet tutmaya ve vardiyalı çalışmaya uygun olmalıdır. B ehliyetli olması gerekiyor. Başvurular 00006431733 ve 00006431653 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. Antalya Demre Öğretmenevi Hizmet İşletmesi bu alımı yapmaktadır.

Her iki ilanda ikamet şartı aranmaktadır. Başvuru yapacaklar bu şehirlerde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum