Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu 9550 TL Maaşla Kamu İşçi Alımı! 4-8 Kasım

Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu 9550 TL Maaşla Kamu İşçi Alımı! 4-8 Kasım

İŞKUR üzerinden Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 9550 TL maaşla kamu işçi alımı yapacağı ilan etti. Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu başvuru koşullarını ve hangi zaman süreçlerinde kamu işçi alımı yapılacağını duyurdu.

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapacaklarını ilan etti. Ankara Polatlı Öğretmenevi ve ASO bünyesine 1 diyetisyen alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilana göre kadrosuna KPSS 60 puanla ve 18-30 yaşla kamu işçi alımı yapıyor.

Diyetisyen Alımı Başvuru Koşulları

18-30 yaşları arasında bulunmak.

En az ve en fazla olmak üzere lisans düzeyinde mezun olmak.

KPSS P3 puanlarından en az 60 almak.

İŞKUR İşçi Alımı İçin Başvuru Tarihleri ve Şekli

Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yayınladığı iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 04 Kasım 2022 ile 8 Kasım 2022 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden giriş yaparak elektronik ortamda, Alo 170 telefon hattı veya İşkur il ve ilçe hizmet noktalarından başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru yapacak adaylar İŞKUR e şubeden üyeliklerine giriş yaparak iş ilanları sayfasından iş yeri türünü kamu seçtikten sonra arama kısmına iş ilan numarasını girerek direkt işçi alımı ilanına ulaşabilirsiniz.

Adaylara 10 Kasım 2022 tarihinde Cumhuriyet Mahallesi Turan Caddesi Polatlı / Ankara adresinde mülakat sınavı yapılacaktır.

Hak kazanan adaylar Cumhuriyet Mah. Turan Cad. Öğretmen Evi Polatlı/Ankara adresinde istihdam edilecektir. Adaylar geçici süreli olmak ile birlikte tam zamanlı çalışma prensibi olacaktır.
Polatlı İŞKUR Diyetisyen Alımı İş İlan Numarası: 00007138499.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.