Öğretmenevi Üst Yaş Şartsız Memur Alımı Yapacak

Öğretmenevi Üst Yaş Şartsız Memur Alımı Yapacak

Öğretmenevi tarafından üst yaş şartsız memur alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR iş ilanları üzerinden memur alımı yapacak. Öğretmenevi iş ilanlarına başvuru yapacak adayları için öğrenim şartları ve KPSS puan şartı aranıyor mu?

İŞKUR iş ilanları kapsamında Öğretmenevi ve akşam sanat okulu üst yaş şartı olmadan memur alımı yapacak. Herhangi bir yaş şartsız memur alımı yapacağını duyuran öğretmenevi personel alımı için bütün şartların belli olduğunu ve alımların yapılacağını duyurdu.

Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan iş ilan numaralarını İŞKUR iş ilanları üzerinden aratıp bugünden itibaren başvurularını yapmaya başlayabilecek olup en geç başvuruları 4 gün sonra yani 6 Eylül 2022 tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Mühendis alımı için adaylarda aranan şartlar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, affa uğramış dahil olsa devletin güvenliğine karşı işlenmiş suçlardan herhangi birinden mahkum olmama, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan daha önce herhangi bir soruşturma ve kovuşturma almamış olma askerlik görevini yapmış olma, kamusal haklarından mahrum olmama gerekiyor, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almıyor ve başvuru yapacak adayların çalışma ortamında oluşacak her koşullarda çalışmasını engelle oluşabilecek herhangi bir sıkıntı olmaması gerekmektedir.

Adayların öğrenim şartı ise en az Lisans mezunu olması gerekmektedir. KPSS puan şartı da aranıyor olup adayları KPSS P3 grubundan en az 60 puan almış olma şartları ile mühendis alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için alımı yapılacak unvan tek kişilik kontenjanda gıda mühendisi alınacağını duyurdu. Alım yapacak Öğretmenevi ise Giresun Tirebolu öğretmenevi ve akşam sanat okulu Müdürlüğü olarak belirlenmiştir.

İŞKUR İş ilanları Numarası: 00007006515

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.