Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğü Arapgir İŞKUR Personel Alımı

Yayımlanan ilanlara göre Arapgir Öğretmenevi Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor. Öğretmenevi personel alımı başvuru şekli ve şartları bilgileri haberimizin devamında…

İŞKUR personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre KPSS P3 60 puan almış olmak şartı ile Arapgir Öğretmenevi Müdürlüğü yapıyor.

Başvuru Şartları;

Kişilerin affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olması, başvuru yapacak adaylar KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru yapacak adaylar en büyük yaş şartı olan en fazla 35 yaşını tamamlamamış olmak, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekiyor.

Başvuruda bulunacak adayların (erkekler için) askerliğini yapmış bulunması, daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık aylığı almamak şartı aranıyor.

Öğrenim Şartı

4 Yıllık fakültelerin gıda teknolojisi, gıda mühendisliği, beslenme ve diyetetik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak şartları da aranmaktadır.

Başvuru İçin Gereken Belgeler;

Başvuru yapacak adayların ikamet belgesi, KPSS sonuç belgesi, mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmama, belgelerine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006260567 İŞKUR iş numarası üzerinden yapabilecektir. Başvurular 8 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 13.Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

İkamet Şartı

Malatya Arapgir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını kolayca yapabilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.