Öğretmenevi Kamu Personelleri Alacak (En Az İlköğretim KPSS’siz)

Öğretmenevi Kamu Personelleri Alacak (En Az İlköğretim KPSS’siz)

İŞKUR öğretmenevi kamu personelleri alacağını ilan etti. Öğretmenevi ilanına kimler nasıl başvuru yapacak? En az ilköğretim mezunu adaylar KPSS’siz başvuru diğer şartları neler olduğu yazımızda…

Kamu Kurumu Öğretmenevi Kamu Personelleri alacağını İŞKUR ilanları üzerinden yayınladı. Öğretmenevi ilanına en az ilköğretim mezunu adaylar KPSS’siz olarak başvuru yapabilecek. Alım ön büro elemanı, aşçı, aşçı yardımcısı ve temizlik görevlisi 14 kişi olarak yapılacak.

Adana Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü İktisadi İşletmesi kamu personeli alımı İŞKUR ilanlarına başvurular verilen ilan numaraları ile yapılacak. 14 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar işlem elektronik olarak başvurular alınacak.

Temizlik Görevlisi Alımı 7 Kişi İçin Başvuru Şartları

En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. MEB onaylı kat hizmetleri elemanı eğitimi belgesi, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesi ile iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi belgesi sahibi olması gerekmektedir. Adaylar başvurularında 00006073114 İŞKUR numarasını kullanacaktır.

Resepsiyon Görevlisi Ön Büro Elemanı Alımı 4 Kişi Başvuru Şartları

En az ilkokul mezunu aday başvuru sağlayabilir. Ön büro elemanı yetiştirme geliştirme ve uyum eğitimi belgesi, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesi ile iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi belgesi sahibi olması isteniyor. Başvurular 00006073107 iş ilan numarası ile alınacak.

Aşçı Yardımcısı Alımı 2 Kişi Başvuru Koşulları

En az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. MEB onaylı aşçı yardımcısı eğitimi ve hijyen belgesi sahibi olması gerek. Adaylar 00006073111 iş ilan numarasını kullanarak yapmaları gerekiyor.

Aşçı Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış geleneksel Türk mutfağı eğitimi, iş sağlığı güvenliği ve hijyen belgesi istenmektedir. Adaylar en az lise mezunu olması gerekiyor. Bu ilana başvuru 00006073112 ilan numarası ile yapılacak.
Başvuru yapacak adaylarda ikamet şartı aranıyor. Adana şehrinde ikamet edenler daimi alıma başvuru yapabilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum