Öğretmenevi İŞKUR 7000 TL Maaşla Personel Alımı İlanı

Öğretmenevi İŞKUR 7000 TL Maaşla Personel Alımı İlanı

Öğretmenevi 3 farklı ISKUR ilanı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Unvanlarda yapılacak olan personel alımı için İŞKUR iş ilan numaraları yayınlandı. Öğretmenevi ortalama 7000 TL maaşla alım yapıyor.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre Fındıklı Sabancı Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarında ortalama 7000 TL maaşla personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre 1 adet Kimyager, 1 adet aşçı ve 1 adet dağıtım elemanı alımı ile beraber 3 adet personel alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Özel Şartları:

Aşçı alımı için adayların Usta öğreticilik belgesine sahip olması aşçılık belgesine sahip olması ve aşağılık mesleğinde en az 3 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Adayları vardiyalı sistemle çalışmasını engel bir durumu bulunmaması ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Kimyager alımı için adayların iş sağlığı güvenliği belgesine sahip olması Kimyager mesleğinde en az 3 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Dağıtım eleman alımı için adayların mesleğinde en az 2 yıl deneyimli olması ağır yük taşımasına engel bir sağlık sorunu olmaması. Ve vardiyalı sistemde çalışmasını engel bir durum bulunmaması gerekmektedir.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Genel Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup görevini yapmasına engel bir durum olmayan 18 yaşını doldurmuş olup 50 yaşını doldurmamış olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

İşkur Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamında yapılacaktır. Başvurular 00006979462, 00006979515 ve 00006979368 iş ilan numaraları ile yapılacaktır. Son Başvurular 23 Ağustos 2022 olduğu belirtilmiştir.

Alımlar Rize Fındıklı Sabancı Öğretmenevi kurumuna alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.