Öğretmenevi En Az İlkokul 18-50 Yaşla Kamu Personeli Alımı

Öğretmenevi En Az İlkokul 18-50 Yaşla Kamu Personeli Alımı

Öğretmenevi tarafından en az ilkokul mezunları arasından 18-50 yaşla İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. 2 farklı unvanda personel alımı yapacağını ilan eden Öğretmenevi ilanına göre 4 personel alımı yapılacaktır.

2 farklı unvanda personel alımı Öğretmenevi tarafından en az ilkokul mezunları arasından 18-50 yaşla kamu personeli alımı yapılacaktır. Üst yaş sınırının yüksek tutulduğu İŞKUR öğretmenevi iş ilanına başvurular başladı.

Alımı yapılacak unvanlar 3 kişilik kontenjanda Şoför yük taşıma personeli olup diğer alımı yapılacak unvan ise 1 kişilik kontenjanda Diyetisyen alımı ile beraber toplam 4 kişilik alım yapılacaktır.

Belirlenen unvanlara alım yapacak kurum ise Kahramanmaraş Afşin Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesine alımlar yapılacaktır.

Genel Personel Alımı Şartları Nelerdir?

18 yaşını tamamlamış olma, Askerliğini tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almama, anayasal düzene karşı herhangi bir soruşturma açılmamış olması gerekiyor.

Özel Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları?

Diyetisyen alımı için adaylarda aranan öğrenim şartı Lisans mezunu olmak yeterlidir. 18 yaşını tamamlamış olup en fazla 45 yaşını geçmemiş olması yeterlidir. KPSS sınavından en az 60 puana sahip olma şartları ile diyetisyen alımı yapılacaktır.

Diyetisyen alımı iş ilan numarası: 00006997589.

Şoför alımı için adayların 18-50 yaş arasında olma, ilköğretim mezunu olması şartları ile alım yapılacaktır.

Şoför alımı için iş ilan numarası: 00006997506.

İŞKUR İş İlan Başvuruları

İŞKUR üzerinden başvurular alınacak olup adaylar yukarıda verilen iş ilan numaraları ile birlikte İŞKUR üzerinden 4 gün içerisinde yani 2 Eylül 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.