Öğretmenevi Bulaşıkçı, Temizlikçi, Aşçı Ve Mühendis Alımı Başvuruları

Öğretmenevi Bulaşıkçı, Temizlikçi, Aşçı Ve Mühendis Alımı Başvuruları

Öğretmenevi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu farklı unvanlarda işçi ve kamu personel alımı yapılıyor başvuru özel ve genel şartları belirlendi İŞKUR ilan numaraları açıklandı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan işçi alımı ilanlarına göre Kalkandere Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Öğretmenevi 1 gıda mühendisi, 2 aşçı, 1 temizlik görevlisi ve 1 bulaşıkçı alımı ile beraber 5 personel alımı duyurusunda bulundu.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Özel Şartları:

Bulaşıkçı alımı için adayların ilkokul mezunu olması ve 50 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. Temizlik görevlisi alımı için adayların görevini yapmasına herhangi bir durumu bulunmaması 40 yaşını doldurmamış olması ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Aşçı alımı için adayların yiyecek içecek hizmetleri ile ilgili ustalık belgesine sahip olması yiyecek içecek hizmetleri ile ilgili kalfalık belgesine sahip olması aşağıdaki mesleğinde en az 4 yıl deneyimli olduğunu belgelemesi gerekmektedir.

53 yaşını doldurmamış olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Gıda mühendisi alımı için adayların 36 yaşını doldurmamış olması gıda mühendisliği mesleğinde en az 4 yıl deneyimli olması ve gıda mühendisliği fakültelerinden lisans mezunu olmaları gerekmektedir KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006972167, 00006972030, 00006970489 ve 00006970462 iş ilan numaraları ile elektronik ortamda yapılacaktır. Başvurular 22 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

İşçi alımı Rize Kalkandere Öğretmenevine yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.