Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezun Personel Alımı

Öğretmen Evi Müdürlüğü en az ilkokul mezunu personel alımı için ilan yayınladı. Öğretmen Evi personel alımı nasıl yapılıyor. Daimi statüde alımlara kimler nasıl başvuru yapacak.

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü personel alımı için İŞKUR ilanları yayınladı. Öğretmen Evi personel alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından nasıl yapılacağı detayları sunuldu.

Türkiye İş Kurumu ilanları arasında Öğretmen Evi personel alımı ilanı bulunuyor. Başvuru yapacaklar 00006106408 iş ilan numarası ile işlem görecektir. İŞKUR ilanları yerine girerek bu ilan numarası ile başvuru 29 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapacaktır.

Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Öğretmenevleri yönergesi ve 4857 sayılı iş kanunu esas alınacaktır.

Sağlık açısından vardiyalı çalışmaya engel bir durum olmaması; buhar, toz ve kokuya karşı alerji, astım, bronşit durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Aşçı için başvuracak kişilerin en az 1 yıllık iş deneyimi (toplu yemek yapan iş yerlerinde)  gerekmektedir. Ayrıca  ‘Aşçı’ olarak çalıştığını belgeleyen ‘’sigortalı Hizmet Belgesi’ni evrak teslim tarihi olan 1 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır.

Adaylardan, şartlarda belirtilen M.E.B onaylı “Hijyen Eğitimi Belgesi ’’ belgesini evrak teslim tarihi olan 1 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır.

Aşçı alımı için evrak teslim tarihi 01 Temmuz 2021 mesai bitimine kadar olup Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Evrak kayıt bölümüne teslim edilecektir.

Noter Kurası: 2 Temmuz 2021 saat:10:00 Aksaray Öğretmenevinde.

Noter Kurası Sonuç İlanı: 2 Temmuz 2021 Öğretmenevi web sitesinde aksarayogretmenevi.meb.k12.tr adresinde yayınlanacaktır.

Mülakat tarihi: 5 Temmuz 2021. bu ilana Aksaray ikameti olanlar başvuru yapabilecektir.

Sonuçların İlanı: 6 Temmuz 2021 Öğretmenevi web Sitesinde aksarayogretmenevi.meb.k12.tr  adresinde yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum