ODTÜ 13 Personel Alımı! KPSS 55 Taban Puanla

ODTÜ 13 Personel Alımı! KPSS 55 Taban Puanla

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 18 Eylül 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puan sıralamasına göre 13 personel alımı yapacağını duyurdu. Adayların KPSS'den 55 almış olması...

Üniversite İş İlanları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Ankara merkezde yapılacak olan alımlar için teknisyen ve destek personeli kadrolarında alım yapılacağı açıklandı İlana müracaatlar sırasında ikamet şartı aranmamaktadır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartlar sunuldu.

KPSS Şartı Detayı

Alım yapılacak olan kadrolara göre farklılık göstermekle birlikte lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93 ve lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde 55 taban puan şartını karşılıyor olması gerekmektedir. İşe alımlar 2022 yılında yapılmış olan KPSS puan sıralamasına göre gerçekleşecektir.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Teknisyen Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmak kaydıyla: 1 İnşaat Teknolojisi alanı ve dalları veya Ahşap Teknolojisi Alanı-Ahşap Yapı (Doğramacılık) dalı veya Mobilya ve İç Mekân Tasarımı, 1 Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı ve dallarından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı - Endüstriyel Elektronik dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı, Endüstriyel Kontrol dalından mezun ve 1 Metal Teknolojisi alanı ve dallarından mezun olanlardan alım yapılacaktır.

Destek Personeli (Basit Bakım, Temizlik Hizmetleri): 5 bahçıvan kadro için, Bahçecilik alanı ve dalları veya Tarım Teknolojileri alanı; 2 kalıp çatı ustası kadrosu için, İnşaat Teknolojisi alanı ve dalları veya

Ahşap Teknolojisi alanı -Ahşap Yapı (doğramacılık) dalı ve 2 tesisatçı kadrosu için ise Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanı ve dallarından veya Tesisat Teknolojisi alanı ve dallarından mezun olanlardan alım yapılacaktır.

Destek Personeli (Yemek Hizmetleri/Aşçı-Kasap): 1 Yiyecek-İçecek Hizmetleri alanı/Aşçılık dalından mezun olup kasaplık alanında en az 1 yıl mesleki deneyim kazananlardan alım olacaktır.

Üniversite İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

18 Eylül ve 2 Ekim 2023 tarihleri arasında müracaatlar kabul edilecektir. Başvurularınızı kılavuzda istenilen belgeler ile birlikte (kılavuz aşağıda verilmiştir.) Üniversitenin Evrak ve Arşiv Müdürlüğüne elden, posta ya da kargo yoluyla ilgili belgeleri ulaştırmanız gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.