Nüfus Ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Personel Alımı

Nüfus Ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Nüfus Ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü 17 Kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre sözleşmeli personel istihdamında bulunuyor. Başvuru detaylar haberimizin içeriğinde.

Resmi gazetede yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İçişleri Bakanlığı Nüfus Ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre 17 adet sözleşmeli bilişim personel alımı yapıyor.

17 Sözleşmeli Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Dışarıda kalanlar için Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş olmak.

En az 9 yıl deneyimli olmak.

Çok katmanlı mimarı hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki üzerinden yapılacaktır. Başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlayacak olup 7 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum