Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları

Niğde Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Temizlik İşçisi Alımları

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Niğde Büyükşehir Belediyesi 1 temizlik personeli alımı yapıyor. Detaylar haberimizde…

Kamuya personel alımları kapsamında yayınlanan ilanda kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR ilanları resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Niğde Büyükşehir Belediye 18 yaşını doldurmak şartı ile 1 temizlik personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak. En az ilköğretim mezunu olmak. Adaylarına daha önce çalıştığı kurum veya kuruluştan disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olması şartları da ek olarak aranmaktadır.

Gereken Belgeleri

Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, sağlık durum belgesi, öğrenim durum belgesi, T.C kimlik aslı veya fotokopisi, SGK hizmet dökümü belgeleri başvuru esnasında istenilmektedir.

Gerekli şartları taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden kullanıcı ada ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra 00006221131 başvuru numarası ile başvuru yapabilecekleri gibi Alo 170 Numaralı telefondan da ilgili ilana başvuruda bulunabilirler.

Son başvurular bu ilan İŞKUR resmi sayfası üzerinden yayınlandıktan 4 gün içerisinde yani 24 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Son başvuru tarihine kadar başvuru yapabilirler.

Başvurular sadece belirtilen şekilde yapıla bilecek olup başka yöntemler ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu ilanda İkamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.