Müzeler Genel Müdürlüğü 16 Beden İşçisi Alıyor

Müzeler Genel Müdürlüğü 16 Beden İşçisi Alıyor

Müzeler Genel Müdürlüğü bünyesindeki boş kadrosunda istihdam etmek için İŞKUR kurum dışı 16 beden işçisi alımı yapıyor. Kurum Dışı işçi alımında başvuru esnasında KPSS şartı istenilmeyecektir.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Acem Büyük Kazı Başkanlığı Müze Müdürlüğü bünyesine 16 beden işçisi alımı yapılacak ve işçilerin 3 ay boyunca Acem Büyük kazı alanında çalışacağı belirtilmiştir. Yapılacak olan başvurunun bitiş tarihi ise 15 Ağustos 2022 tarihidir.

Müzeler genel müdürlüğü 16 beden işçisi için güncel ilanını İŞKUR kurum dışı iş ilanları sayfasında yayınlamıştır. Personel eksikliğini gidermek Müzeler Genel Müdürlüğü geçici olmak suretiyle kurum dışı 16 beden işçisi alımı yapacaktır.

Beden İşçisi Başvuru Şartları

Alımı yapılacak olan adayların 3 ay boyunca sabah 05.30 da başlayıp öğleden sonra 13.30 saatleri arasında Yeşilova kasabası Acem büyük kazı alanında çalışacaktır,

Adayların Aksaray ili Yeşilova kasabasında ikamet ediyor olması,

En az ilkokul mezunu olması,

İşe alınacak olan adayların her türlü arazi şartlarında ve sıcakta çalışmasına engel olacak sağlık sorunun olmaması,

18 yaşından büyük olması,

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacaktır

Kurum dışı işçi alımı ilanını yayınlayan müzeler genel müdürlüğü ilanına başvurmak isteyenler başvurularını Aksaray ili Yeşilova kasabası Kazı Başkanlı Acemi Büyük Kazı evi adresine şahsen iş başvurusunda bulunulacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Tarihi

16 Beden işçisi alımı için başvurular 03 Ağustos da başlayıp 15 Ağustos 2022 tarihinde mesai saatleri içinde sona erecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.