Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı

Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Mudanya Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı yapıyor. Detaylar haberimizin devamında…

Personel alımı kapsamında İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Personel Alımı personel alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

18 Yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En az ortaöğretim mezunu olmak, En az ilköğretim mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Arşiv soruşturma sonucu olumlu olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru İçin gereken belgeler

Mezuniyet belgesi, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bunmadığına dair belge. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair belge, Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihi ve şekli;

Gereken belgelere sahip ve başvuru yapmaya hak kazanana adaylar başvurularını 00006241523 NOLU İŞKUR İş numarası üzerinden yapabileceklerdir. Gereken belgelere sahip ve başvuru yapmaya hak kazanana adaylar 31 Ağustos 2021 8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum