MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları

MSB İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları

Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tersanesi Komutanlığı kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuru kabul ediyor. Noter kurası ile alım gerçekleşecektir. MSB kamu personeli alımı için 2 farklı ilana başvuru nasıl yapılacak?

İŞKUR iş ilanları Milli Savunma Bakanlığı İzmir Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı Duyurusu

MSB kamu personeli alımı için 2 ilan birden yayımladı. Yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adaylar arasından noter kurası çekilecektir. Başvuruları 26 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte Türkiye İş Kurumu sitesine girerek başvuru yapabilecek. Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul ediliyor. Toplu İş Sözleşmesi Hükümleri Toplu İş Sözleşmesi Hükümlerinde belirtilen çalışma koşulları ve Sosyal yardımlar (yemek, Servis, ikramiye, İş elbisesi vs. hakları verilecek.)

Beden işçisi alımı 1 kişi: ilköğretim veya lise mezunu olanların başvurusu alınacak. Adaylarda alt yaş olarak 18 açıklanmış ve üst yaş sınırı açıklanmamıştır. Normal alıma başvuru yapacaklar 00006362240 iş ilan numarasını kullanacaktır.

milli-savunma-bakanligi-personel-alimi.jpg

Elektronik teknisyeni alımı 2 kişi: en az ilkokul mezunu olması ve en çok lise ve dengi okul mezunu olması istenmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Alım engelli kadrosundan yapılacağı üzere Zihinsel, ruhsal engeli olmayan, Nörolojik engeli olmayan, Her iki gözde de görme engeli olmayan, En az bir kulakta işitme engeli olmayan (en az bir kulak sağlam), Her iki üst ekstremitesinde de (kollar) engeli olmaması gerekmektedir. Alt ekstremitesinin (bacaklar) en az birinde engeli olmayan (en az bir bacak sağlam) kendi başına yürüyebilen, merdiven çıkabilen, Onkolojik engeli olmayan ve İç hastalıkları engeli olmayan istenmektedir.

Başvuru 00006365687 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum