MSB Akaryakıt İkmal NATO Büro Görevlisi Alımı

MSB Akaryakıt İkmal NATO Büro Görevlisi Alımı

İŞKUR ilanları; MSB Akaryakıt İkmal Ve NATO POL Tesisleri İşletme Bakanlığı’ nın Büro Görevlisi alımı ilan etti. 15 Şubat 2021 de yayınlanan ilanın son başvuru tarihi 19 Şubat 2021’ dir.

İŞKUR ilanları; MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Eskişehir ilinde görevlendirilmek üzere 1 Büro görevlisi alımı yapacağını İş Kurumu 15 Şubat 2021 tarihinde ilanla duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 19 Şubat 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

İŞKUR İLANI NUMARASI

Başvuru yapacak adaylar; 00005883084 ilan numarasıyla İş Kurumuna online yapacaklardır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Başvurunun son tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından gün almamış olmak. Başvurunun son tarihi itibariyle meslek liselerinin Bilişim Teknolojileri bölümünden veya önlisans Bilgisayar/Bilişim Teknolojileri dalından mezun olmak.

Tüm vücut fonksiyon kaybının en az %40 olduğunu gösterir yetkili sağlık kuruluşlarından alınmış sağlık kurulu raporu belgesine sahip olmak.

GENEL ŞARTLAR

1 Büro İşçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Meslek liselerinin (Bilişim Teknolojileri bölümünden) veya önlisans (Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri dalından) mezun olması, 18 ile 30 yaş aralığında (19.02.2003 ile 15.02.1991 tarihi arasında doğanlar) olması, Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya muaf olması, yüz kızartıcı suç işlememiş olması, Eskişehir ilinde ikamet ediyor olması, Sağlık kurulu rapor belgesine sahip olması ve Eskişehir ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

3 Mart 2021 tarihinde MSB Akaryakıt İkmal Ve NATO POL Tesisleri İşletme Bakanlığı’nda saat 14:00 ile 15:00 arasında noter kura çekilişi yapılacaktır. MSB Akaryakıt İkmal Ve NATO POL Tesisleri İşletme Bakanlığı Batı Bölge Müdürlüğü Eskişehir olarak gösterilmiştir. Eskişehir ilinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:http://www.kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.