MSB 23.Cü Tugay Komutanlığı İŞKUR’dan Memur Alacak

MSB 23.Cü Tugay Komutanlığı İŞKUR’dan Memur Alacak

Milli Savunma Bakanlığı 23.cü Tugay Komutanlığı İŞKUR’dan memur alımı yapıyor. Bu alıma başvuru yapacakların en az KPSS 60 puanı bulunması gerekiyor. Başvuruları kısa dönem için geçerli olduğu üzere ilanı kaçırmayın.

MSB Memur Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı 23.cü Tugay Komutanlığı İŞKUR üzerinden ilan yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar başvurularını sadece 5 iş günü içerisinde yapması gerekiyor.

MSB Personel Alımı Başvuru Şartları

18-48 yaş arasında olan vatandaşların başvuruları kabul edilecek. İşletme Fakültesi, iktisat, işletme, İİBF, siyasal bilgiler ve sosyal bilgiler fakülteleri mezunu olanlar ilana başvuru yapabilir. En az KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabiliyor.

Çalışma Adresi

23'üncü Komando Tugayı Kantin Başkanlığı Genereal Nurettin Baransel Kışlası / Esenkent Mah. Özmen Sok. No=2 Maltepe /İstanbul 34840 Maltepe İstanbul / Türkiye.

Türkiye İş Kurumu üzerinden 5 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar 00008186238 numarası ile yapılacak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Özel Şartlar:

İyi derecede EMA (Askeri Muhasebe Paket Programı) bilen.

İyi derecede ALBATROS-STK (Askeri Muhasebe Paket Programı ) bilen.

İşletme Bölümünden Mezun,

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder.

Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır.

Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde yerleşim yeri adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. Adres değişikliklerinde adayların e-Devlet üzerinden veya Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunda kayıtlı olan taşınma tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunu İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.