MEÜ 94 Sağlıkçı, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

MEÜ 94 Sağlıkçı, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

MEÜ 94 sözleşmeli personel alımı yayınladı. Kurum ilanına göre sağlıkçı, işçi, memur ve kamu personeli alımı olarak istihdam gerçekleşecektir. KPSS taban puan şartı bulunmuyor. Sınava girip puanınız olması yeterli.

MEÜ Üniversite Hastanesi 94 Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Resmi Gazete ilanına göre Mersin Üniversitesi sağlıkçı, memur, işçi ve kamu personeli alımı yapıyor. Kurum başvurularda KPSS taban puan şartı koymadı. Başvuru yapacaklar KPSS ye girmiş ve puan almış olması isteniyor. En yüksek puandan başlanılarak işlem yapılacak.

Memur Alımı Yapılacak Branşlar

Elektrik teknisyeni, sağlık teknikeri, iklimlendirme teknisyeni, laborant, hemşire, diyetisyen, hasta bakıcısı, aşçı, hizmetli ve bahçıvan branşlarına istihdam olacak.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar Üniversitenin sitesinden online başvuru yapmaları zorunludur. Online başvurusunu tamamlayan adaylar asıl başvurularını ilan bitim 18 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır. Mersin iş ilanları olarak sunuldu.

Üniversite Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

Askerlikle ilgisi bulunmamak.

18 yaşını doldurmuş olmak (Bir meslek veya sanat okulunu bitirenler en az 15 yaşını doldurmuş olmak ve Türk Medeni Kanununun 12 nci maddesine göre kazai rüşt kararı almak şartıyla Devlet memurluklarına atanabilirler)

Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak,

2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSSP93, Lise mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır,

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Nöbet (vardiya) usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması şartı bulunuyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.