Mersin Büyükşehir Belediyesi 26 İşçi Alımı İlanı! İŞKUR İlanları

Mersin Büyükşehir Belediyesi 26 İşçi Alımı İlanı! İŞKUR İlanları

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre 26 işçi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre farklı kadrolar da 26 işçi alımı istihdamı yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri açıklandı! Detaylar haber içeriğinde

Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesin de 11 farklı meslek grubun da 26 işçi alımı yapacağını duyurdu. Daimi kadro da işe alınacak olan personeller İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana şahsen başvuru yapılacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 26 İşçi Alımı Kadro Dağılımı

2 trompet sanatçısı, 3 trombon sanatçısı, 4 saksafon sanatçısı, 1 korna sanatçısı, 6 keman sanatçısı, 1 flüt sanatçısı, 1 gitar sanatçısı, 1 ses sanatkarları, 1 keman sanatçısı, 1 kontrnas sanatçısı ve 1 viyolonsel sanatçısı kadroların da alım yapılacaktır.

Trompet Sanatçısı Başvuru Şartları: Önlisans düzeyin de müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte ve bölüm mezunu olmak. Lisans mezunu adaylar da başvuru yapabilirler.

Trombon Sanatçısı Başvuru Şartları: En az önlisans mezunu adayların başvuru yapacağı ilana göre ; müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlarından tercihen lisans düzeyinde mezun olma şartı aranmaktadır.

Saksafon Sanatçısı Başvuru Şartları: Önlisans düzeyin de Sahne sanatları eğitimi bölümü mezunu olmak. Alto Sax Saksafon alanında deneyim sahibi olunması gerekmektedir.

Korna Sanatçısı Başvuru Şartları: Müzik ve sahne sanatları bölümünden lisans düzeyin de mezun olmak gereklidir.

Keman Sanatçısı Başvuru Şartları: Müzik ve sahne sanatları bölümünden lisans veya önlisans mezunu olmak gereklidir.

Flüt Sanatçısı Başvuru Şartları: En az önlisans mezunu olmak şartıyla Müzik ve sahne sanatları bölümünden mezun olma şartı aranıyor.

Gitar Sanatçısı Başvuru Şartları: Fakültelerin Müzik ve sahne sanatları bölümü mezunu olmak. Elekto-gitar alanında deneyim sahibi olunması gerekmektedir.

Ses Sanatkarları Başvuru Şartları: İşe alınacak olan ses sanatkarı kadrosu için personelin klavye alanın da deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Keman Sanatçısı Başvuru Şartları: Fakültelerin veya meslek yüksekokullarının Müzik ve sahne sanatları bölümü mezunu olmak.

Kontras Sanatçısı Başvuru Şartları: Önlisans veya lisans düzeyin de istenilen bölümden mezun olmak.

Viyolonsel Sanatçısı Başvuru Şartları: Viyolonsel sanatçısı alımı için Müzik ve sahne sanatları bölümünden mezun olunması gerekmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Belediye tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 3 Aralık 2022 tarihin de başlamıştır. Adaylar başvurularını 15 Aralık 2022 tarihine kadar yapacaklardır. Başvurular; Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Farklı yolla başvuru yapılmayacaktır. Personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlanmıştır.

isci-alimi.jpeg

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.