Mersin Büyükşehir Belediyesi 17 Şoför, Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi 17 Şoför, Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 17 şoför, sağlık personeli ve işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adaylardan başvuru için herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı ilanda belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

Şoför, Sağlık Personeli ve İşçi Alımı İş İlanları

Büyükşehir Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye 6 Temizlik Personeli, 8 Hasta ve Yaşlı Bakımı Personeli, 1 Acil Tıp Teknisyeni ve 1 Yolcu Taşıma Şoförü, 1 Paramedik Personeli olmak üzere 5 farklı kadroda toplam 17 daimî işçi alacağını duyurdu. KPSS puan şartı olmadan yapılacak olan bu alım ilanına göre en az lise mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunulmuştur.

Belediye Personeli Alımı Müracaat Kriterleri

Yolcu taşıma şoförü alımı için adayların E sınıfı sürücü kimlik kartına ve SRC 2-4 belgesine sahip olmaları, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezine kayıtlı bulunmaları gerekmektedir.
Hasta ve Yaşlı Bakım personeli alımı için adayların hasta bakım bölümünden diplomaya ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik alımı için adayların minimum E sınıfı sürücü kimlik kartına ve SRC2-4 belgesine sahip bulunuyor olmaları, ilgili alandan diplomalarının bulunması, ambulans aracı kullanmaya hâkim olmak, 34 yaşını tamamlamamış bulunmaları gerekmektedir.

Temizlik Personeli alımı için adayların minimum ilkokul diplomasına sahip olmaları ve 34 yaşını tamamlamamış bulunmaları gerekmektedir.

Personel Alımı Tarihi, Şekli ve Süreci

Mersin iş ilanları kategorisinde Mersin Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İmar İnşaat tarafından yayınlanmış olan güncel ilana müracaatlar 28 Eylül 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Kılavuzda son başvuru tarihi 3 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır.

Şartları sağlayan adaylar müracaatlarını özgeçmiş formlarını [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir. Başvuru yapan adaylardan işe alınmaya uygun görülen adaylar, mülakat ve görüşmeye çağırılacaktır. Daimî kadro da 4857 Sayılı İş Kanunu çerçevesinde istihdam gerçekleşecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.