Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından paylaşılan ilanda 3 kamu personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı. İŞKUR üzerinden başvuruları yapılacak ilanda adaylar en az ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 2 farklı nitelikte çalışacak kamu personellerinin temin edileceği açıklandı.

Yapılan açıklamada alınacak personellerin 2 adet resepsiyon görevlisi ve 1 adet servis elemanı olmak üzere toplamda 3 adet boş kontenjanı doldurmak üzere personel temini yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılır

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006275611 ve 00006275592 İŞKUR iş numarası ile yapabileceklerdir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar Başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup en geç başvurular 17 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Genel ve Özel Şartlar

Resepsiyon Görevlisi: Başvuru yapacak kişilerin müşteri ilişkileri geliştirme sertifikası sahibi olması, müşteri becerileri geliştirme sertifikasına sahip olma, protokol eğitimi sertifikası sahip olması, elektra v5 programını iyi derecede kullanabilmek şartları ile 2 adet resepsiyon görevlisi alımı yapılacak.

İş ilan numarası: 00006275611.

Servis Elemanı: MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olma, müşteri ilişkileri geliştirme sertifikasına sahip olma, müşteri becerileri geliştirme sertifikası sahibi olma ve son olarak protokol eğitimi sertifikasına sahip adaylar ilana başvurularını gerçekleştirebilecektir.

İş ilan numarası: 00006275592.

Genel Şartlar: En az ortaöğretim mezunu olma, en fazla lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olma, son başvuru tarihi itibari ile 45 yaşını geçmemiş olma şartları ile kamu personeli alınacaktır. Bu ilanda ikamet şartı zorunluluğu bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.