MEB Öğretmenevi 5 Daimi Kamu Memur Alımı

MEB Öğretmenevi 5 Daimi Kamu Memur Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi 5 kamu memuru alımı yapıyor. Kurum tarafından 3 farklı kadro da 5 daimi memur alımı yapılacaktır. Hangi kadrolar da alım yapılacak? Başvurular ne zaman yapılacak? Başvuru için gerekli olan tüm detaylar haberimizde!

MEB Öğretmenevi Kamu Memur Alımı Başvuru Ekranı

Öğretmenevleri tarafından güncel kamu memur alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayımlanmış olan bu ilanlara başvurular nasıl yapılacak? Adaylardan başvuru için istenen şartlar nelerdir? Tüm detayları haberimizde verilmiştir.

80. Yıl Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 garson, 2 ön büro elemanı ve 1 bulaşıkçı kadrolarında 5 daimi işçi alımı yapılacaktır.

Memur alımı başvuru şartları nelerdir?

Ön büro alımı: Bu ilana başvuru yapacak olan adayların 35 alacağı açılan büyük olmaması gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşından küçük olan adaylar da bu ilanına başvuru yapamayacaklardır. Bir kadın gündüz çalışacak ve bir erkek öğle ve gece vardiyasında çalışacak 2 personel alımı yapılacaktır. Adayların vardiyalı çalışma sistemine uygun sağlık koşullarının elverişli olması gerekmektedir. Ayrıca iletişim becerisi yüksek, misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı seven, takım çalışmasına yatkın ve yaptığı işte disiplinli çalışan adaylar başvuru yapacaklardır.

Garson alımı: İlan tarafından yayınlanmış diğer 3 kadro gibi bu kadro da başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Adaylar esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlanması gerekmektedir. Erkek başvuru adaylarının askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları gerekiyor. Bu ilana da 35 yaşından büyük olan adaylar başvuru yapamayacaklardır.
Bulaşıkçı alımı: Başvuru yapacak olan adayların kimyasal temizlik malzemeleri kullanmasına engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. 3 36 yaşından gün almış olan adaylar bu ilana başvuru yapamayacaklardır.

kamu-memur-alimi.jpg

3 kadro için de adaylardan; nüfus kayıt örneği, sağlık raporu, kimlik fotokopisi, 2 adet fotoğraf, diploma fotokopisi, erkek adayların askerlik durumu belgesi, adli sicil belgesi ve hijyen belgesi istenmektedir.

Öğretmenevi ilanına başvurular nasıl yapılacak?

Söz konusu ilana başvurular 7 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını öğretmen evinin e-mail adresine cv şeklinde hazırlamış oldukları belgeleri e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Kurumun resmi e-mail adresini Internet üzerinden bulabilirsiniz.

KPSS'siz daimi işçi alımı

2023 İŞKUR KPSS'siz garson alımı

2023 İŞKUR KPSS Şartsız ön büro elemanı

MEB memur alımı ilanları

Denizli iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.