MEB ASO En Az Lise Mezunu Kamu İşçi Alımı 17-20 Ağustos

MEB ASO En Az Lise Mezunu Kamu İşçi Alımı 17-20 Ağustos

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulları İŞKUR üzerinden güncel ilan yayınladı. Yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu adaylardan işçi alımı yapılacaktır. Başvurular kabul edilmeye başlandı...

Güncel MEB İlan Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Burdur Mehmet Akif Ersoy Öğretmenevi ve ASO İktisadi İşletmesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir aşçı yardımcısı kadrosunda kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan şartı olmadan yapılacak olan alımlar için Mehmet Akif Ersoy Öğretmenevi toplantı salonunda 21 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleşecek olan mülakat sınavına göre işe alınacak olan personel belirlenecektir. İlanın detayları Kamupersonelialim.com ekibi olarak yazılmıştır.

İşçi Alımı İlanı için Gerekli Olan Müracaat Şartları Nedir?

En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan bu alımlar için önlisans ve lisans mezunlarından da şartları sağlamaları halinde başvurular kabul edilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 51 yaşından gün almamış olan adaylardan alan yapılacaktır.

Mesleğiniz gereği diksiyonun düzgün olması gerekmektedir.

Görevinizi yerinize getirmenize engel durumunuzun bulunmaması ve sağlık koşullarınızı yerinde olması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik durumu itibari ile yapmış veya tecilli bulunmaması gerekmektedir.

İki vardiyalı çalışma sistemine göre çalışma gerekeceği için sağlık sorununuzun bulunmaması ve vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız istenmektedir.

Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olan ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük ayrılığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İlana müracaatlar 17 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. 20 Ağustos 2023 mesai saatlerinin sona ermesiyle müracaatlar bitecektir. Başvurularınızı Müdürlüğe şahsen gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Mail kargo posta veya e-posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir. Burdur iş ilanları olarak sunulmuştur.

Geçici istihdam sağlanacak olup 4 ay 10 gün çalışma süresi olarak açıklanmıştır. Çalışma süreciniz boyunca maaşlarınız asgari ücret tutarında ödenecektir. Deneyim şartı yoktur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.