Manisa Celal Bayar Araştırma Hastanesi 172 İşçi ve Sağlıkçı Alacak

Manisa Celal Bayar Araştırma Hastanesi 172 İşçi ve Sağlıkçı Alacak

Manisa Celal Bayar Üniversite Rektörlüğü işçi alımı ilanına çıktı. Üniversite Araştırma Hastanesi 172 sağlıkçı ve memur alımı yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. Branş kadroları ve başvuru şekli kılavuz halinde sunuldu.

Araştırma Hastanesi İşçi ve Sağlıkçı Alımı

Hafsa Sultan Hastanesi, Kırkağaç MYO ve Rektörlük (İdari Birimler) bölümlerine yerleştirme olacak. Manisa Celal Bayar Üniversite Rektörlüğü 172 personel alımı ve memur alımı ilanına çıktı. Kamupersonelialim.com olarak branş ve başvuru şeklini aşağıda kılavuz halinde sunduk.

Kamu Personel Alımı Kadro Branş Dağılımı

Temizlik, dağıtım, taşıma, büro personeli, hemşire, sağlıkçı, anestezi teknikeri, diyaliz teknikeri, eczane teknikeri, psikoloji, tıbbi görüntüleme teknikeri, odyometri, eczacı ve laborant alımı yapılıyor.

Devlet Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Lise, önlisans ve lisans branş karşılığı olan bölüm mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

17.04.2021 tarih ve 31457 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan "Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu" gereğince yerleşmeye hak kazanıp müracaatta bulunan adaylar hakkında arşiv araştırması yaptırtılacak olup, arşiv araştırması sonucuna müteakip sözleşme imzalanacak aday ile iletişime geçilecektir.

Tüm ünvanlara başvuracak adayların ilan tarihinin son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış (36 yaşından gün almamış) olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin ve genel şartların (mezuniyet, KPPS puanı, yaş şartı, cinsiyet, istenen unvanlar için deneyim şartı, vb.) tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

2022 yılı KPSS sınavına girmiş ve en az 60 (altmış) puan almış olmak. (Lisans mezunları için 2022 KPSS P3, Önlisans mezunları için 2022 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS P94 puanı esas alınmaktadır. Adayların KPSS puan türünün, başvurulan ünvanda ve nitelik kodunda aranan mezuniyet şartına uygun olması gerekmektedir. Örneğin, önlisans mezuniyeti istenen bir nitelik koduna başvuracak adayın 2022 KPSS puan türünün de önlisans düzeyinde olması gerekmektedir.)

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm unvanlara başvuracak adayların, nöbet ya da vardiya usulü çalışmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak. Manisa iş ilanları olarak sunuldu. başvuru için kılavuzu inceleyiniz.

Eczacı pozisyonuna başvuran adaylarda "Sözleşmeli Personel Çalışmasına İlişkin Esaslar" uyarınca KPSS puan şartı aranmayacaktır. Başvuruda bulunan aday sayısının ilanda belirtilen kadro sayıdan fazla olması durumunda, adaylara mülakat yapılacak olup, kazanan adaylar mülakat başarı puan sıralamasına göre belirlenecektir. Mülakat yapılması durumunda, mülakatın tarihi, yeri ve saati Üniversitesinde “www.mcbu.edu.tr” internet adresi üzerinden duyurulacaktır.

Başvuru Kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.