Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi 3472 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden iş arayan kişiler için yeni bir ilan Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafınca yayınlandı. İŞKUR tarafınca son ilanına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi kamu personel alımı 3472 TL maaşla gerçekleştirilecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden halk tarafına ilan etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin paylaşmış olduğu ilana göre bünyesinde çalışmak üzere 1 işçi alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kişiye 3472 TL maaş ödemesi yapılacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını İŞKUR resmi web internet adresi üzerinden yapılacağı ve bu başvuruların T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra online olarak elektronik ortamda başvuru yapabilecektir.

Adaylar ek olarak Alo 170 hattı üzerinden veya ilin sınırları içerisinde bulunan şube müdürlüklerine müracaatlar yapıla bilecektir.

Belirtilen şekiller dışında yapılacak müracaatlar yok sayılacaktır.

Başvuruda bulunacak kişiler için başvurular bu gün itibari ile alınmaya alınacak olup en geç müracaatların ise 13 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona erecektir.

Başvuru Şartları

En az iki yıl deneyimli olma, en az 18 yaşını tamamlamış olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumunun bulunmaması şartları aranmaktadır.

Türk vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum bulunmama, Türk Ceza Kanunu’nun 53’ üncü maddesinde belirtilen suçlarından mahkum olmama ve alımı yapılacak unvanın makine mühendisi olduğundan dolayı öğrenim seviyesi olarak lisans mezunu olma şartları aranmaktadır.

İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanda yapılan açıklamada sosyal olanaklar olarak “-yemek -yakacak -sorumluluk -bayram -giyim -erzak -112 yevmiye ikramiye” verileceği belirtildi.

Adaylara verilen iş ilan numarası ise 00006262717 olduğu açıklandı. Eski hükümle veya TMY olanlar başvuru yapabilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.