Manisa Belediyesi Kadrolu 12 Şoför, İtfaiye Memuru ve İşçi Alacak

Manisa Belediyesi Kadrolu 12 Şoför, İtfaiye Memuru ve İşçi Alacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu Resmi internet adresi olan kurum dışı iş ilanları formuna göre kadrolu 12 işçi alımı yapılacaktır. Şoför ve itfaiye memuru başta olmak üzere daha birçok kadro da KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacaktır

Belediye İş İlanları

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere 1 elektrik teknisyeni, 8 şoför ve 9 itfaiye eri kadro ve unvanların da 12 personel alımı yapılacaktır. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarından kabul edilecek olan başvurular için işe alımlar KPSS ’siz yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Nitelikleri Nedir?

Elektrik teknisyeni alımı: Daimî kadroda yapılacak olan alımlar için adayların alanlarında tecrübeli ve elektrik elektrik teknisyeni belgesine sahip olması gerekmektedir. Herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımayan ve kronik rahatsızlığı bulunmayan, aynı zamanda sabıka kaydı olmayan adaylardan alım yapılacaktır.

Şoför alımı: Tanker kullanmak için yapılacak olan şoför alımı ilanına müracaat tarihi itibariyle 20 yaşını tamamlamış ve 51 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır. İŞKUR'a kaydınızın zorunlu olması ve bedensel veya ruhsal engelinin bulunmaması gerekmektedir. Aktif olarak araç kullanabilen ve D veya E sınıfı sürücü belgelerine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. SRC – 2, SRC - 4 ve psikoteknik belgeleri de istenen belgeler arasındadır.

İtfaiye eri alımı: Meslek Yüksek Okullarında okutulan sivil savunma veya itfaiyecilik bölümü mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. İlan tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmanız ve askerlik görevinizi yerinize getirmiş olmanız gerekmektedir. C veya E sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Hangi Tarihler Arasında Yapılacak?

Manisa iş ilanları kategorisinde Manisa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan BESOT tarafından yapılacak olan alım için müracaatlar 21 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son müracaat tarihi 25 Ağustos 2023 olup aşağıda verilmiş olan başvuru adresi üzerinden başvurularınızı online olarak tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Başvuru adresi: cv.manisa.bel.tr

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum