MAKÜ 7 KPSS Şartsız İşçi Alacak

MAKÜ 7 KPSS Şartsız İşçi Alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı 7 KPSS şartsız işçi alımı iş ilanı yayınladı. Kurum ilanına başvuru yapacaklar 18-40 yaş arasında olması gerekmektedir. MAKÜ işçi alımı başvuru şartları neler?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı işçi alımı İŞKUR ilanları yayınlandı. İŞKUR kamu ilanları başvurusu KPSS siz olarak yapılacak. KPSS’siz işçi alımı için başvuru yapacaklar 18-40 yaş arasında olması istenmektedir. En az ilköğretim mezunu olanların başvurusu kabul edilecek.

Özel şartlar:

Ulaşım ve yemek bedeli katılımcı tarafından karşılanacaktır. Kurum maaş dışında herhangi bir ilave ücret ödemeyecektir.

İşgücü talebi; Park ve bahçelerin bakım onarımı için olduğundan katılımcılara bu iş dışında herhangi bir iş yaptırılmayacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kur'a Yer Tarih Ve Saati: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Toplantı Salonu Merkez/BURDUR Tarih: 15/04/2024 saati:10:00

Mülakat Yeri Tarih Ve Saati: Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Toplantı Salonu İstiklal Yerleşkesi Merkez/BURDUR Tarih: 17/04/2024 saati:10:00

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

Burdur iş ilanları başvurusu 00008178043 numarası ile 1 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.