KPSS’Siz Personel Alımı Belediye Başkanlığı İŞKUR İlanları

KPSS’Siz Personel Alımı Belediye Başkanlığı İŞKUR İlanları

KPSS’siz personel alımı ilanı bekleyen adaylar bu alımları kaçırmayın. Belediye Başkanlığı 5 kişi kanal ve ızgara temizlik personeli alımı yapıyor. İŞKUR iş ilanları başvuru yapacaklarda üst yaş sınırı 50 olarak açıklandı.

KPSS’siz Personel Alımı İş İlanları Yayınlandı!

Abdipaşa Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre Kanal ve ızgara temizlik işçisi alımı yapıyor. İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması ve 50 üst yaş sınırı bulmaktadır.

Adaylar başvurularını 4 Mart 2024 tarihi bitimine kadar 00008117069 iş ilan numarası ile yapılacak. İŞKUR dışında başvuru kabul edilmeyecek.

İŞKUR Kamu İş İlanları Başvuruları

1- T.C. Vatandaşı Olmak,

2- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

3- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

4- Çalışmaya Engel Sağlık Sorunu Olmamak.

5-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

6-Kura 08.03.2024 15:00' da Abdipaşa Belediyesi'nde yapılacaktır. Kura sonuçları ile ilgili bilgiler Abdipaşa Belediyesi resmi web sayfası www.abdipasa.bel.tr adresinden duyurulacak olup; adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.

7- İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve açık iş sayısının dört katı yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

8- Mülakat 13.03.2024 saat 14:00 'da Abdipaşa Belediye Başkanlığı'nda yapılacaktır.

9-Yukarıda yazılı evrakların en geç 07.03.2024 tarih ve saat 17:00' a kadar Belediyeye teslim edilmesi gerekmektedir. Evrakları teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Bartın iş ilanları olarak yayınlandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.