KPSS’siz Kamu Kurumu 315 İşçi Şoför Alımı İlanı Açıklandı

KPSS’siz Kamu Kurumu 315 İşçi Şoför Alımı İlanı Açıklandı

İŞKUR kurumdışı ilanlarına bir yenisini daha ekledi. Kamu kurumu 315 beden işçisi ve şoför alımı yapacaktır. Alımların KPSS’siz yapılmasıyla birçok işsiz vatandaş için fırsat doğdu. Başvuru detayları haberimizde verilmiştir!

Söz konusu kamu kurumu her gün hizmet kalitesini artırmak için çalışmaya devam ediyor. Bu nedenle personel alımı için yoğunluk gösteriyor ve 2 farklı ilan ile karşımıza çıkıyor. Kamu Personeli Alımı ekibi olarak, düzenli şekilde iş ilanları size sunuyoruz ve başvuru yapmanızı kolaylaştırmak adına gerekli olan bilgileri sunuyoruz. Belediye personel alımı ilanlarının yayımlanması tarihleri hakkında net bir açıklama bugüne kadar yapılmamıştır. O nedenle bizi sosyal medya hesaplarımızdan veya resmi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

260 beden işçisi kadrosunda ve 55 şoför alımı kadrosunda alım yapılacaktır. Şoför adayları çim sulama makinesi kullanımı ve otobüs şoförü görevlendirilecektir. Beden işçisi için ise kürekleme, kazma, kaldırma, taşıma ve basit işçilik gerektiren aletleri kullanması görevinde görevlendirilecektir.

Beden İşçisi Başvuru Koşulları: 25 – 55 yaş aralığında bulunanlar başvuru yapacaklardır. Erkek işçi alımı yapılacaktır. Adli sicil kaydınız olmaması gerekiyor. Askerlik durumunun yapmış olması gerekiyor. Vardiyalı çalışma usulünü kabul etmeyenler başvuru yapamayacaklardır. Güvenlik soruşturmasında uygun sonuçlanmayanlar iş sözleşmeleri tek taraflı olarak fesih edilebileceklerdir.

Şoför Alımı: İlkokul mezunu olanlar başvuru yapabilirler. Bu ilan için 60 üst yaş sınırı vardır. Alım için C veya D ehliyeti olması gerekiyor. SRC 2 ve SRC 4 belgesi isteniyor. Mülakattan sonra sağlık durumu uygun olmayanların işe alımları durdurulacaktır. Başvurular da adli sicil kaydı belgesi ve diploma istenmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Çorum Belediyesi’nin yayımlamış olduğu ilana başvurular dün başlamıştır. 19 Mart 2023 tarihinde ise başvurular son bulacaktır. Kariyer ve İş Merkezine şahsen başvuru yapılacaktır. Şahsen başvuru dışında yapılan başvurular geçersiz kabul edilecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.