KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvuruları 22-24 Eylül

KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvuruları 22-24 Eylül

İŞKUR üzerinden yapılan kurum dışı alım duyuruları ile kamuya yeni personeller alınmaya devam ediyor. Yapılacak KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı başvuruları nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek?

Kamuya yeni personel alımları İŞKUR üzerinden Belediyelere bağlı ve iktisadi olarak çalışan kurumlara yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan en son kurum dışı kamu alımı KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı için yapıldı.

Manisa Belediyesi tarafından yapılan kurum dışı personel alımı ilanı ile BESOT A.Ş bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 Kreş Öğretmeni eğitmen olarak alımı yapılacak. Alınacak öğretmenler daimi olarak çalıştırılacak ve Belediye tarafından deneyim şartı aranılmamaktadır.

Manisa Belediyesi Eğitmen personel alımında alınacak personellerin çalışma adresi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığında sürekli olarak ve çalışma saatleri ise idare tarafından belirlenecek.

En Az Önlisans Mezunları Başvurabilecek

Manisa Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile başvuru yapacak adayların;
Sabıka kaydının olmaması,

Adayların en az önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Adaylardan başvuru sırasında belge istenilmemektedir.

Belediye Personel Alımı Başvuru

Şartları taşıyan kişiler Belediye personel alımı başvurularını 22 Eylül 2021 tarihi ile 24 Eylül 2021 tarihleri arasında cv.manisa.bel.tr internet adresine özgeçmiş göndermeleri şeklinde yapabilecekler.

Belirtilen internet adresine başvuru yapılmasından sonra şartları sağladığı değerlendirilen adaylara daha sonra mülakat yer ve tarihi bildirilecek.

Açıklama içeriğine göre bu ilan ile ilgili olarak İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile irtibat kurulabilir.

Başvuru kılavuzu

manisa-belediyesi-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.