KPSS ’siz Daimî 25 Temizlik Görevlisi Alımı (Zeytinburnu Belediyesi)

KPSS ’siz Daimî 25 Temizlik Görevlisi Alımı (Zeytinburnu Belediyesi)

Zeytinburnu Belediyesi, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre KPSS ‘siz olmak kaydıyla daimî kadroda 25 temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır.

Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Zeytinburnu Belediyesi EMEK A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, temizlik görevlisi kadrosunda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu alımlar için gerekli olan detaylar haberimizde verilmiştir. En az okur yazar düzeyinde olan adaylardan alım yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli detayları sunduk.

Temizlik Personeli Alımı Müracaat Şartları Nedir?

En az ilkokul mezunu veya okur yazar belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan yapılacak olan bu alımlar için işin devamlılığını sürdürebilmek adına çalışmak için sağlık yönünden elverişli olmanız gerekmektedir.

Gece ve gündüz vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve sabıka kaydı olmayan adaylardan alım yapılacaktır.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmasının ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan erkek temizlik görevlisi alımı için adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız istenmektedir.

Tercihen Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor olmanız istenmektedir. Fakat ilgili ilçede ikamet etmeyen adayların da başvuruları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Hangi Tarihler Arasında Yapılacak?

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 25 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Başvurularınızda 4 Eylül 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmanız gerekmektedir. Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi No:165 adresine şahsen başvuru alınacaktır.

Şahsen başvuru dışında yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasında tabi tutulmayacaktır. Haftalık 45 saat çalışma süresi olarak belirlenmiştir. İstanbul iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.