KPSS siz Belediye personel alımı iş ilanı

KPSS siz Belediye personel alımı iş ilanı

İŞKUR ile KPSS’siz yeni belediye personel alımı iş ilanları yayınlandı. Belediye iş ilanı alım şartları neler? İŞKUR iş ilanına başvurular nasıl yapılacak? Belediye kamu personel alımına Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek mi?

İŞKUR kamu iş ilanları ile KPSS siz personel alım iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR Giresun il müdürlüğü tarafından 00005997487 ve 00005997577 İŞKUR iş ilan no ile Tirebolu Belediyesi bünyesinde çalıştırılacak 8 kişi KPSS’siz olarak alınacak.

Giresun iş ilanı ile alınacak kamu personelleri Tirebolu Belediyesinde daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar. Belediye bünyesine 4 kişi ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 4 kişi arıtma tesisi işletme operatörü ünvanıyla alınıp çalıştırılacaklar.

00005997577 İŞKUR Giresun il müdürlüğü ilanı ile 4 ısıtma ve sıhhi tesisatçı personel alımında;

Adayların Türk vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, Kamusa haklardan mahrumiyeti bulunmaması, güneş enerjisi sistemlerinde arıza analiz yöntemleri ve arıza giderme eğitimine katılmış olması, enerji sisteminde ölçme kontrol eğitimini almış olmak, güneş pillerinde üretilen doğru akım devre çözümleri ve bağlantıları eğitimi almış olması, MEB halk eğitim ve üniversite eğitim kurslarında iş organizasyonu meslek etiği eğitimi, kriz yönetimi eğitimi belgesine sahip olması, Tirebolu ilçesi ikametli olmaları, askerlik ile ilişki olmaması şartları bulunmaktadır.

00005997487 İŞKUR Giresun il müdürlüğü iş ilanı ile 4 kişi arıtma tesisi işletme operatörü kamu personel alımında;

Başvuracak kişilerin yukarıdaki ilandan farklı olarak adayların su güç pompa sistemleri kalibrasyon eğitimi olması, ölçüm aletleri kalibrasyon eğitimi olması, arıtma tesislerindeki risklere karşı korunma iş güvenliği eğitimi almış olması şartları bulunmaktadır.

Her iki personel alımında işçi atamaları güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlandıktan sonra atama işlemi yapılacak.

Başvurular 23 Nisan tarihinde bitiyor

İŞKUR ile yapılan belediye personel alımına başvurular 23 Nisan 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden ve alo 170 hattı üzerinden yapılacak.

Başvurular sonrasında 03 Mayıs 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Başvuran adaylar kura tarihinden önce şartlarda geçen belgeleri belediyeye getirmek zorundalar.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum