KPSS Puan Sıralamasıyla Üniversite 21 Memur Alımı İlanı

KPSS Puan Sıralamasıyla Üniversite 21 Memur Alımı İlanı

Son dakika! Resmi Gazete üzerinden KPSS puan sıralaması şartı ile 21 memur alımı yapılacaktır. Üniversite tarafından yapılacak olan alımlar için müracaat nitelikleri kurum tarafından belli olmuştur. Başvuru kılavuzu haber detayımızda verilmiştir.

13 Mart tarihinde yayımlanmış olan ilana göre 21 memur alımı yapılacaktır. Alımlar 12 temizlik personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi, 4 büro personeli ve 2 can kurtaran alınacaktır. Alımlar 2022 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Alım Sınavına göre yapılacaktır. 2021 sınav puanı bu ilan için geçerli olmayacaktır. En az lise veya dengi okullardan mezuniyeti olanlar başvuru yapacaklardır.

Kamu Memur Alımı Müracaat Nitelikleri Nedir?

Temizlik Personeli Alımı: 8 kadın ve 4 erkek alınacaktır. 36 yaşına girmemiş olmak. P94 puan türünde puana sahip olmak.

Güvenlik Görevlisi Alımı: Lise mezunları başvuru yapacaklardır. P94 puan türünde ne az 60 puan şartı aranmaktadır. 170 boyundan kısa olmamak ve 85 kilodan fazla kilo olmamak gerekiyor.

Büro Personeli Alımı: Fakülte mezunlarından Yönetim Bilimleri, Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, İşletme Bilgi Yönetimi mezunu olmak gerekiyor. MS Office programlarına hakim olmak isteniyor. 35 yaşından büyük olmamak gerekiyor.

Can Kurtaran Alımı: Lisans mezunları başvuru yapacaklardır. P3 puan türünde en az 70 puana sahip olmak gerekiyor. Üç yıl deneyimli olmak ve bu durumu Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından alınacak olan hizmet döküm belgesi ile belgelendirmek ile ilgilidir.

Devlet Memuru Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi ilanına başvuru yapacak olanlar için 13 Mart 2023 – 27 Mart 2023 tarihleri arasında başvuru yapabilecekleri açıklanmıştır. Başvurular Üniversitenin Personel Daire Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Posta yoluyla yapılacak olan başvurular da yaşanacak olan gecikmelerden başvuru yapan adaylar sorumludur. Kurum bu konuda hiçbir şekilde sorumluluk almamaktadır. Her bir kadro için belirlenen kadro sayısınca on katı aday ile sözlü sınav yapılacaktır ve memur olarak atanmaya hak kazanacak olanlar belirlenecektir.

Başvuru kılavuzu

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.