Komando Tugayı Komutanlığı Daimi Memur Alımı İlanı

Komando Tugayı Komutanlığı Daimi Memur Alımı İlanı

Birinci Komando Tugayı Komutanlığı Kantin Başkanlığı, İŞKUR üzerinden verdiği ilana göre 2022 KPSS denen az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. KPSS veya EKPSS ye girmiş olmak yeterlidir. Başvuru şartları ve süreci haber detayımızda verilmiştir.

Birinci Komando Tugayı Komutanlığı Kantin Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya mali müşavir kadrosunda tam zamanlı daimi kamu personeli alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylar bu ilana başvuru yapabilirler. İşe alınacak personel mali müşavir kadrosunda çalışacaktır. Personel Kayseri ilinde istihdam edilecektir. Yayınlanan ilana göre başvuru tüm Tükiye’den alınacak olup, ikametgah şartı aranmamaktadır.

Memur Alımı Duyurusu

Birinci Komando Tugayı Kantin Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre KPSS ve EKPSS ye giren adaylar başvuru yapabileceklerdir. Engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar da eğitim düzeyi şartını sağladıkların da kurum tarafından yayınlanan ilana başvuru yapabileceklerdir. Engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan kadrosunda başvuru yapacak olan adaylar KPSS’siz alım yapılacaktır. Bu adaylar da kpss puan şartı aranmamaktadır.

Komutanlık Personel Alımı Başvuru Şartları

Lisans eğitimi veren üniversitelerden Maliye bölümünde mezun olmak gereklidir.

Başvuru için Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak gereklidir.

Başvuru yapacak olan adayların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.

35 yaşından büyük adaylar ise başvuru yapamazlar.

EKPSS’deb veya KPSS’den en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Mali Müşavirlik mesleğinde en az 5 yıl deneyim sahibi olmak gereklidir.

Başvuru yapacak olan adaylar kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

mali-musavir-alimi.jpg

Başvurular Nasıl Alınacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını 22 Kasım 2022 tariihne kadar tamamlamış olacaklardır. Başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden açık iş ilanları sekmesinde yayınlanmıştır. Adaylar başvurularını elektronik ortamda veya ALO170 hattından yapacaklardır. Elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yine İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır. İŞKUR iş başvurusu ilan numarası: 00007167069.

Mali Müşavir Alımında Ne Kadar Maaş Ödemesi Yapılacak?

Kurum tarafından yayınlanan ilana göre 1 asgari ücret ve 1 asgari ücretin %60 lık kısmı maaş olarak ödemes yapılacaktır. İşe alınacak olan personele ortalama 8.800 TL maaş ödemesi yapılacaktır. Kurum tarafından maaş miktarında azalma ve artırma olabilir. Ayrıca işe alınan memur adaylarına 6772 sayılı kanun gereğince ilave tediye verilecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulamasın için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması inin tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.