Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçi Alımı! KPSS Şartsız

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçi Alımı! KPSS Şartsız

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS şartsız kamuya işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili alanlarda çalışma süresi haftalık 40 saat olarak belirlendiği ilanda yer verildi. Detaylar haberde...

Belediye İşçi Alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı 6 kişi şoför, 7 kişi hizmet personeli, 3 kişi eğitmen ve 8 kişi idari büro personeli olmak üzere 4 farklı unvanda toplam 24 kişi personel alımı yapacağını açıkladı. 2 kişi İdari büro personeli adaylarından 2 yıl deneyim süresi aranırken diğer ilgili görevlerden herhangi bir deneyim süresi istenmediği ilanda belirtildi.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu haklarından mahrum olmamak, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak, en az 19 yaşından gün almış olmak, başvuruda bulunan erkek adayların askerlik ile ilgili bir hususlarının bulunmuyor olması gerekmektedir.

5 kişi İdari büro personeli adaylarının tercihe bağlı B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak, Microsoft Office programlarına hâkim olmak, en az ön lisans diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

2 kişi İdari büro personeli adaylarının en az lisans diplomasına sahip olmak (Sosyal Hizmet, Sosyoloji), tercihe bağlı B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak, tercihe bağlı Sosyoloji, Sosyal Hizmet vb. alanlardan sertifikaya sahip olmak gerekmektedir.

5 kişi şoför adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak, SRC 2 ve psikoteknik belgelerine sahip olmak, en az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak gerekmektedir.

4 kişi hizmet personeli adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak, ilgili alanda görevini yerine getirmesine engel olabilecek kronik veya fiziksel sağlık sorununun bulunmuyor olması gerekmektedir.

3 kişi hizmet personeli adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak ve tercihe bağlı B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak gerekmektedir.

1 kişi şoför adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak, tercihe bağlı E sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak, tercihen SRC 2 /SRC 4 ve psikoteknik belgelerine sahip olmak, şoför alanında çalışmasına engel olabilecek fiziksel ve kronik sağlık probleminin bulunmuyor olması gerekmektedir.

1 kişi idari büro personeli adaylarının en az önlisans diplomasına sahip olmak ve Microsoft Office programlarına hâkim olmak gerekmektedir.

2 kişi eğitmen adaylarının en az lisans diplomasına sahip olmak (Rekreasyon), tercihe bağlı rekreasyon alanı ile alakalı sertifikaya sahip olmak, tercihen B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak gerekmektedir.

1 kişi eğitmen adaylarının en az lisans diplomasına sahip olmak (Coğrafya), Pedagojik Formasyon belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Personel Alımı Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Kocaeli iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan daimî işçi alımları 31 Ağustos 2023 tarihinde başlamıştır. Başvurular 3 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını elektronik ortamdan www.beldeas.com adresine yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum