KMÜ İŞKUR’dan 6 temizlik görevlisi alım ilanı

KMÜ İŞKUR’dan 6 temizlik görevlisi alım ilanı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı iki ilan ile 6 temizlik personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacaklar normal ile birlikte eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması talep edilmiştir.

Türkiye İş Kurumu 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınladığı ilana göre Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü özel kalem 6 temizlik görevlisi alımı yapacak. İlana 2 farklı şekilde yayınlama yapılmıştır. İlk ilanda 1 kişi eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralanan statüsü aranmıştır. İkinci ilana göre 5 kişi normal alım olarak yayınlandı.

5 kişi temizlik personeli alım başvuru şartları; başvuru yapacak aday 18 yaş ile 35 yaş aralığında olması gerekiyor. Öğrenin düzeyi olarak en az ilköğretim mezunu olması talep edildi. Başvuru yapacaklar 00006025055 iş numarasını kullanacaktır.

1 kişi temizlik personeli alımı başvuru koşulları; adaylar eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan olması gerekmektedir. Alıma ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilecek. Yaş olarak 18-35 yaşarasında olması gerekiyor. Başvuruda kullanılacak 00006025054 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

Alım noter kurası ile gerçekleşeceği üzere 25 Mayıs 2021 tarihinde üniversitenin kapalı spor salonunda kura çekimi saat 10-11 arasında yapılacak.

Başvuru yapacaklar yukarıda verilen ilan numaraları ile 21 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu alımlara başvuru yapacaklar Karaman şehrinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.