Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Kamu Personeli Alımı İŞKUR Numarası

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Kamu Personeli Alımı İŞKUR Numarası

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 kamu personeli alımı 3 farklı branşta alıyor. İŞKUR numarası ile başvuru kabul etmektedir. Alıma başvuruları başlamış olup 5 Kasım’da sona erecek. Kimler bu alıma başvuru yapacağı detayları paylaşıldı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İŞKUR numaraları 3 farklı branş için ilan edildi. Kıyı Emniyeti 21 personel alımı için başvuruları almaya başladı. Kadrolu alımda ilk atama ve çalışma adresi olarak İstanbul ilan edilmiştir. Başvuruları sadece Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacak.

Deniz Trafik Operatörü Alımı 4 Kişi

Başvuruları 00006377353 iş ilan numarası ile başvuru kabul ediyor. 5 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekiyor. Çalışma adresi olarak İstanbul açıklandı.

Türk vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak.

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı iki yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar ibraz edilmek üzere; İngilizce dil bilgisine yönelik ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 60 puan almak veya ÖSYM tarafından buna denk kabul edilen yabancı dil belgesine sahip olmak ya da GASM tarafından düzenlenen Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 veya kılavuz kaptan yeterliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak. İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak. Uzakyol Kaptanı yeterlik belgesine ve en az 1 yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak. Bu kapsamda işe alınacak aday, Deniz Trafik Operatörü adayı olarak işe başlatılır.

Deniz Trafik Operatörü adayı olarak göreve başlatılacak personelden Gemi Trafik Hizmetleri Sistemlerinin Kurulmasına ve İşletilmesine İlişkin Yönetmeliği göre ilgili düzenlemeler kapsamında İdarece belirlenecek görev başı eğitimini görev alacağı hizmet bölgesindeki gemi trafik hizmetleri otoritesinin gözetiminde başarıyla bitiremeyenlerin iş sözleşmeleri 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca feshedilir.

Uzakyol İkinci Mühendisi/Makinisti Alımı 9 Kişi

Başvuruları 00006377384 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak. Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin makine bölümü, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak. En az Uzakyol 2.Mühendis yeterliliğine sahip olmak. Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb) ve belgelere sahip olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak.

Uzakyol Birinci Zabiti alımı 8 Kişi

Adaylar başvurularını 00006377501 İş Kurumu numarası ile yapacak. Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak. En az Uzakyol 1.Zabiti yeterliliğine sahip olmak. Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum