KİTAŞ 19 Eleman Alımı - Bugün Son Başvuru! En Az İlköğretim

KİTAŞ 19 Eleman Alımı - Bugün Son Başvuru! En Az İlköğretim

KİTAŞ Küçükçekmece Belediyesi Sosyal Tesisleri kurum dışı daimi işçi alımı ilanın bugün son başvuru günü! 30.01.2023’te alınmaya başlayan başvurulara yoğun talep geldi. En az ilköğretim mezuniyet şartı ile alınacak eleman fırsatı için bugün son!

Başvuru şartlarının arasında KPSS bulunmuyor. KPSS sınavına girmemiş adaylar için kaçırılmayacak bir iş fırsatı. Yayınlanan ilan dahilinde sadece okur yazar olan adaylara göre bile iş imkanı var! Sadece 3 gün olarak belirlenen başvuru sürecinin bugün sonu. Özellikle İstanbul’da ikamet eden okuyucularımız için derlemiş olduğumuz haber ile iş arayan takipçilerimizin gönlüne göre işi bulmalarını dileriz.

KİTAŞ Eleman Alımındaki Kadro Dağılımı ve Başvuru Şekli

Toplamda 19 personelin alınacağı ilanda bildirilen kadro dağılımları şu şekildedir.

14 Genel Beden İşçisi, 4 halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı ve 1 Genel Büro Memuru.

Başvuru şeklinin sadece mail adresi yoluyla olacağı bildirilmiştir. Başvuru için kullanılacak mail adresi ‘[email protected]’ dir. Aşağıda detaylarını açıklayacağımız ilan bilgileri sizin için de uygunsa hemen başvuruda istenen belgeler ile birlikte mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

KPSS şartsız. Yaş sınırı da belirtilmemektedir. Ancak tüm personellerden istenen temel koşul İŞKUR’a kaydının bulunması ayrıca işsiz olması. İŞKUR kaydı olan her birey, okur-yazar seviyesinde olsa bile, işsiz olması durumunda bu ilana başvuruda bulunabilmektedir.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler

Kimlik fotokopisi,

İkametgah kayıt belgesi,

Erkekler için askerlik durum belgesi,

İŞKUR iş arayan belgesi.

Diploma (ilkokul mezunu olmayan ve okuryazar seviyesinde olan kişilerin diploma yollamasına gerek yoktur)

Genel Beden İşçisi için Başvuru Koşulları

5 kişi en az ilkokul mezunu adaylardan, diğer 9 personel ise okur-yazar seviyesindeki adaylar arasından seçilecektir. 5 işçi hem kadın hem erkek adaylardan kabule dilecek olup diğer 9 işçi sadece erkek adaylar arasından belirlenecek. Diğer şartlar genel şartlar olup: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgili engelleyici durumun bulunmaması, bir yıl veya bir yıldan fazla hapis cezası almamış olmak, işini yürütmede engel teşkil edecek bir sağlık sorunun olmaması şeklindedir. 5 işçi Küçükçekmece bölgesinden, diğer 19 işçi Avrupa Yakasından alınacaktır. İkametgah bilgileri bu doğrultuda önem kazanacaktır.

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı Koşulları

4 adet halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri elemanı işe alınacak olup, bu pozisyon için belirtilen şartlar şunlardır.

En az lise mezunu olmak, Küçükçekmece ilçesinde ikamet ediyor olmak, Türk olmak, kamu haklarından mahrum olmayı gerektirecek bir durum içerisinde olmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilgili iş engelinin olmaması, SGK’dan emekli olmamak.

Büro memuru olarak işe alınacak personelin erkek olacağı bildirilmektedir. Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, en az lise mezunu, Küçükçekmece’de ikamet eden, SGK emeklisi olmayan, bir veya daha fazla süre ile hapis cezası almamış olan, kamu haklarını kullanabilen ve Türk vatandaşlar arasından bu kadroya atama yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.