Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor

Kırıkkale Bahşılı Belediye Büro Personeli ve Sekreter Alımı Yapıyor

Kamu’ya personel alımları kapsamında İŞKUR üzerinden Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı büro personeli ve sekreter alımı yapacağını ilan etti. Yayınladığı ilanda belediye başkanlığına 3 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İŞKUR memur, personel ve işçi alım ilanlarına hız kesmeden devam etmektedirler. Bu ilanlar Kırıkkale ili Bahşılı ilçe belediye başkanlığı da katılmaktadır. Yayımlanan ilanda sekreter alımı duyuruldu. Alım ile ilgili özel ve genel şartlar ile kadro niteliklerinin gerektirdiği koşullar ilan ile belirtilmektedir.

Alımı Yapılacak Nitelikler

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak nitelikler 1 adet büro personeli alımı (sekreter), 1 adet temizlik personeli, 1 bilgisayarlı nümerik kontrol (CNC) teknisyeni personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru İçin Özel ve Genel Şartları

KPSS şartı aranmayan ilan olarak yayınlanmıştır. Devlete karşı işlenmiş bir yargılaması olmaması gerekiyor. En az 18 ve en çok 50 yaşında olanların başvurusu alınacak. Kamu kurumlarından engeli olmayan ve sağlık durumu çalışmaya elverişli olması gerekiyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını aşağıda verilen ilan numarası ile elektronik ortamda 6 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir. Başvuru yapacaklar e- devlet üzerinden işlem yapabilecek.

Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilan numaraları 00006172021, 00006172269 ve 00006171478 olmak üzere 3 farklı ilanda yayınlandı.
Bu ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.