Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı

Kemah Öğretmenevi ve ASO En Az İlkokul Mezunu Kamu Personel Alımı

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR iş ilanları üzerinden öğretmenevi personel alımı başvuruları kabul edilecek. Adaylarda aranan ortak şartlar erişime açıldı.

Kemah Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapıyor. Kat hizmetleri elemanı alımı 2 kişi olarak yapılıyor. Başvuruları İş Kurumu 00006424715 numarası ile elektronik ortamda yapılacak.

Temizlik personeli alımı en az ilkokul mezunları arasından ve KPSS şartsız olarak yapılacak. 29 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR ilanları üzerinden başvuru kabul edecek. Alım noter kurası 30 Kasım 2021 tarihinde yapılacak.

retmenevi-personel-alimi.jpg

İlan Detayları

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dahil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dahil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

Alım Erzincan şehrine yapılıyor. Başvuru yapacaklarda ikamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.