KDZ Ereğli Belediyesi Vasıfsız 80 Temizlik Personel ve İşçi Alımı

KDZ Ereğli Belediyesi Vasıfsız 80 Temizlik Personel ve İşçi Alımı

KDZ Ereğli Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere vasıfsız 80 Temizlik personel alımı ve işçi alımı iş ilanları yayınlandı. Başvurular nasıl gerçekleşecek? Adaylardan başvurular için aranan kriterler nelerdir? İlana dair detaylar haberde.

Temizlik Personeli Alımı ve İşçi Alımı

KDZ Ereğli Belediye Başkanlığı yeni personel alımı ilanları yayınlandı. Belediye tarafından yapılan duyuruya göre (10 kişi Beden İşçisi, 70 kişi Temizlik Personeli) 2 farklı unvanda toplam 80 kişi süreli işçi alımı yapacağını belirtti. Kamupersonelialim.com sitesi olarak tüm ayrıntıları sunduk.

Belediye Personel Alımı İçin Adaylarda Aranan Kriterler Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarına sahip olmak, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış bulunuyor olmaları, Arşiv soruşturmasının ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olması, İlgili görevi yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmuyor olması şartları aranmaktadır.

70 kişi Temizlik İşçisi alımı içim; en az ilkokul diplomasına sahip olmak, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına herhangi bir engeli bulunmayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

10 kişi Beden İşçisi alımı için; en az ortaokul diplomasına sahip olmak ve tırpan işlerinde deneyimli olup görev alabilecek olmaları gerekmektedir.

Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylardan başvuru için diploma ya da mezuniyet belgesi, kimlik fotokopisi veya adli sicil belgesi istenmektedir.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Ereğli Belediyesi Personel LTD.ŞTİ tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alım başvuruları 14 Ağustos 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 18 Ağustos 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını şahsen Kdz. Ereğli Bel. Binası Murtaza Mah. Hasan Arslan Sk. No:39/Z106Kdz Ereğli adresine yapacaklardır.

Zonguldak iş ilanları kategorisin de yayımlanmış olan bu ilana başvurular da hatalı veya eksik belge ile gerçekleştirilmiş olan işçi alım başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum