Kastamonu Sulama Birliği Daimî Kamu İşçi Alımı İlanları

Kastamonu Sulama Birliği Daimî Kamu İşçi Alımı İlanları

Kastamonu Sulama birliği daimî kamu işçi alım ilanlarını duyurdu. Sulama birliği kamu kurumunda yeni personeller istihdam edilmek üzere yeni kamu işçi personellerin alınacağı ve belirtilen şartlar talebinde alımların gerçekleşeceğini duyurdu.

Devlet Dairesine Kamu İşçi Alımı

Kamu kurumunda personel ihtiyaçları artarak yeni bir kararla kurum biriminde çalışmak isteyen personel işçi alım süreçlerini başlattı. Kamu kurumuna başvurmak isteyen adaylara İŞKUR kapısından müracaatların alınacağını belirtildi. Kurum tarafından talep edilen personel işçi alımında belirtilen, branş pozisyon dalında meslek sahibi olan adayların başvuru yapmaları daha uygun olacağını ve branş alan niteliğini sağlamayan adayların değerlendirmesi kabul edilmeyeceğini duyurdu. En az lise mezunu olan herkes başvuru yapabilecek.

elektrik-personel-alimi.jpg

Devlet Dairesi Tarafından Alınacak Kamu Personel Branşı

Elektrik-Elektronik Teknisyeni

Kamu Kurumu İşçi Alımı Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.

Erkek personel kişilerin askerlik hizmetlerini fiilen bitirmiş olmaları.

Sulama alanlarında daha önce en az 1 dönem veya 4 ay çalışma tecrübesi ve Sosyal güvenlik Kurumundan hizmet döküm belgesi ile ispatlamak.

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Kastamonu il merkezi ilçelerinde ikametgâh ediyor olmak.

Meslek liselerden Elektrik tesisatı ve pano montörü teknisyenliği bölümlerinden mezun olunması.

Kamu Kurumuna Başvuru Tarihleri ve Müracaat Şekli

Kastamonu Sulama Birliği, tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 27 Ekim 2022- 31 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacaklardır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır. Başvuru sırasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak başvuru yapacaklardır. Şifrelerini bilmeyen adaylar için e-Devlet üzerinden de giriş sağlanacaktır. Adaylar iş ilan numarasını (iş ilan numarası: 00007124217) iş ilan bölümünden aratarak ilgili ilana başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, başvuru şartlarını sağlayan adaylar arasında kura işlemi gerçekleşecektir. Adaylar, kurası sonucuna göre işe alınacaktır. Kura: Kastamonu 2. Noterlik Binasında, 4 Kasım 2022 saat 16:30 da gerçekleşecektir. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre, işe alınan adaylar Kastamonu il ve ilçelerin de istihdam edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.