Karakaya Belediyesi 2 Düz Memur ve Muhasebeci Alımı İlanı

Karakaya Belediyesi 2 Düz Memur ve Muhasebeci Alımı İlanı

Karakaya Belediyesi Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi vasıtasıyla 2 düz memur ve muhasebeci alımı yapacaktır. İşe alınacak olan personeller KPSS B grubu puan sıralamasına göre ve yapılacak olan sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Düz Memur Alımı İş İlanları

Karakaya Belediyesi kendi bünyesinde 1 düz memur ve 1 muhasebeci olmak üzere 2 memur alımı yapılacaktır. En az lise mezunu olanlardan yapılacak olan alım ilanına göre B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilana ilişkin gerekli olan şartları size sunduk.

Memur Alımı İş İlanları için Gerekli Olan Müracaat Koşulları

Memur Alımı: Söz konusu kadroya başvuru yapacak olan adayların herhangi bir lise kurumundan mezun olmuş olması gerekmektedir. GİH sınıfı 11. kadro da istihdam sağlanacaktır.

Muhasebeci Alımı: Üniversitelerin lisans düzeyinde Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finansman veya Maliye bölümlerinden birinden eğitim almış olmanız gerekmektedir.

KPSS Puan Şartı Nedir?

2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılmış olmanız gerekmektedir. Memur alımı için lise P – 94, lisans mezunu için ise P – 3 puan türün de en az 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir.

İşe Alım Nasıl Yapılacak

Karakaya Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilan kılavuzuna göre 3 Ekim 2023 tarihinde Belediyenin resmi internet sitesi aracılığıyla ilan edilecektir. (www.karayaka.bel.tr). Sözlü sınav 10/11/2023 günü saat 09.00'da başlamak üzere Karayaka/Hürmüzlü Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:9 Erbaa/TOKAT adresindeki Karayaka Belediye Başkanlığı - TOKAT adresinde yapılacaktır. Sınava girmeye hak kazandığı halde sınava katılmayan adaylar hakkını kaybedeceklerdir.

Personel Alımı Başvuru Şekli

Tokat iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular 25 Ekim 2023 tarihinde başlayıp, 27 Ekim 2023 tarihinde son bulacaktır. Adaylar başvurularını Karayaka Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Online başvuru alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.