Kamuya Deneyimsiz 75 Sürekli Kamu İşçi Alımı İlanları

Kamuya Deneyimsiz 75 Sürekli Kamu İşçi Alımı İlanları

Kamuya deneyimsiz ve deneyimli olmak şartıyla sürekli 75 kişi kamu işçi alımı ilanları yayımlanmıştır. Kadrolu olarak yapılacak olan bu istihdam için başvurular başlamış olup sürece dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Kamu İlanları! Deneyimsiz İşçi Alım İlan Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesin de istihdam edilmek üzere 75 kamu işçi alımı yapılacaktır. 2 farklı kadro da alım gerçekleşecektir. KPSS şartsız yapılacak olan alım için kurum tarafından uygulanacak olan mülakat sınavına göre alım gerçekleşecektir. En az ilköğretim mezunlarından müracaatlar kabul edilecektir.

Kamu İşçi Alımı Şartları Nelerdir?

Personel alımı: Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve tercihen bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Kişilerden proje kapsamında istihdam edilmek üzere Microsoft office programlarını aktif kullanabiliyor olması, iletişim becerisinin güçlü olması ve takım çalışmasına uyumlu olması istenmektedir.

Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olan ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan adaylardan alım gerçekleşecektir. Sosyal güvenlik kurumları tarafından herhangi bir aylıktan da yararlanmıyor olmanız yine aranan şartlar arasındadır. Personel alımı için 25 açık personel sayısı olduğu açıklanmıştır.

İşçi Alımı: Temizlik ve büro personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim ve üzeri mezuniyete sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Takım çalışmasına uyumlu olmanız gerekmektedir. Bu ilan için deneyim şartı aranmamaktadır.

Deneyimli ve deneyimsiz olan adaylardan alım gerçekleşecektir. Çözüm ve hizmet odaklı çalışmanız istenmektedir. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan müracaatta için erkek adayların işin devamlılığını aksatmaması adına askerlik görevlerini tamamlamış olması istenmektedir. Bu kadro için engelli personel alımı yapılacaktır. Bu nedenle en az %40 engelli raporuna sahip olmanız gerekmektedir. İşçi alımı için 50 açık işçi sayısı olduğu açıklanmıştır.

İBB Personel ve İşçi Alımına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul iş ilanları olarak sunulan bu ilana müracaatlar 7 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Ondan Ağustos 2.023 tarihi de dahil olmak üzere İstanbul kariyer resmi internet sitesi genel başvuru adresi üzerinden elektronik olarak başvurularınızı yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.