Kamu Üniversitesi İŞKUR 6 Temizlik Görevlisi ve Çiftlik İşçisi Alacak

Kamu Üniversitesi İŞKUR 6 Temizlik Görevlisi ve Çiftlik İşçisi Alacak

Kamu Üniversitesinin İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere iki unvanda 6 adet kamu işçisi alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar için işte detaylar…

Kamu kurumlarında iş arayanlar için yeni bir ilan İŞKUR üzerinden yayınlanmıştır. Kurum Niğde Ömer Halis DEMİR Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda 6 adet işçi alınacağı ilan edilmiştir.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak 5 çiftlik işçisi ve 1 temizlik işçisi olduğu kurum tarafından İŞKUR üzerinden açıklandı.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden online olarak veya elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Başvuruda istenilen iş ilan numaralarını aratarak gerçekleştirilecektir.

Çiftlik işçisi alımı iş ilan numarası 00006541969 temizlik görevlisi alım iş ilan numarası 00006542137 numaraları ile başvurular yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 28 Ocak 2022 tarihinde yani bugünden itibaren alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 1 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir.

Temizlik Görevlisi Alımı şartları

Temizlik görevlisi olacak adayın en az ilkokul mezunu olması, en fazla ön lisans mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralıklarında olma, eski hükümlü veya malul sayılmayacak şekilde terörle mücadelede yaralanan olma şartları ile alım yapılacaktır.

Çiftlik İşçi Alımı Şartları

Çiftlik işçisi olacak adayların görevini devamlı yapa bilmesi, vardiyalı çalışma sistemine uygun olması, en az lise ve dengi okullardan mezun olma ve 18 ile 35 yaş aralarında olma şartları ile personel alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum