Kamu İtfaiyeci Alımı İlanları! Yortanpazarı Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Kamu İtfaiyeci Alımı İlanları! Yortanpazarı Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İŞKUR iş ilanları ile kamu itfaiyeci alımı ilanları yayınlandı. İlana göre Yortanpazarı Belediye Başkanlığı itfaiye eri alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu olan adaylar bu ilana KPSS’siz başvuru yapabilecek.

Kamu İtfaiyeci Alımı İş İlanları

İŞKUR iş ilanları ile Yortanpazarı Belediye Başkanlığı itfaiye eri alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu olan adayların başvurusu alınacak. KPSS’siz personel alımı başvuru tarihi, şekli ve iş ilan numarası sunuldu.

İŞKUR Personel alımı Başvuru Detayları

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden 00007832891 iş ilan numarasını kullanarak yapacaktır. Kamu personeli alımı 2 Ekim 2023 ile 6 Ekim 2023 tarihleri arasında olacak. İnternet dışı başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuracak adayların yukarıda yazılı genel hususlara ek olarak aşağıdaki yazılı özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

1- Yangın ile Mücadele Ekipmanları ve Yangın Söndürme Cihazları Teknik Özellik Kullanımı, Müdahale Teknikleri, Yangın Yerindeki Tehlikeler ve Acil Durum Organizasyonu Konulu Teorik ve Pratik Uygulamalar Belgesine sahip olmak,

2- İlk Yardım Belgesine sahip olmak,

3- Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Belgesine sahip olmak,

4- Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yüksekte Çalışma Belgesine sahip olmak,

5- Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İş Makinaları ve Ekipmanları Belgesine sahip olmak,

6- İlan tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmak,

Başvuru Listesinin Yortan Belediye Başkanlığına ulaşmasını müteakip, adaylardan ilan içeriğinde yazılı belgeleri Belediye Başkanlığına teslim etmesi istenecektir. Talep edilen bilgi ve belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar başvuru listesinde çıkarılacaktır. Belgelerini doğru ve eksiksiz olarak süresi içerisinde teslim eden adaylar arasından yapılacak Kura çekilişi sonucunda açık iş sayısının 4 katı kadar asil, 4 katı kadar yedek aday belirlenecek, belirlenen asil adaylar mülakata tabi tutulacaktır.

Kura Çekilişi 11/10/2023 Çarşamba Günü Saat 11:00'da Karabük Yortan Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.