Kamu İş İlanı! Gemi Adamı, Makine Zabiti ve İşçi Alımı 46 Kadroda

Kamu İş İlanı! Gemi Adamı, Makine Zabiti ve İşçi Alımı 46 Kadroda

İŞKUR üzerinden iş ilanları kapsamında yayınlanan iş ilanlarına göre kamu kurumu bünyesinde çalışacak personel alımı, işçi alımı, kamu personeli alımı yapılacaktır. kamupersonelialim.com olarak haberimizde başvuru kılavuzunu sunduk.

İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Kamu işçi alımları kapsamında yayınlanan ilanlara göre online başvuru yapılabilecek bir iş ilanı yayınlandı. Haberimizde başvuru kılavuzunu sunduk.

Yayınlanan iş ilanlarına göre İstanbul çevre yönetimi sanayi ve ticaret anonim şirketi bünyesinde çalışacak 46 kişilik boş kontenjanda kamu personeli alımı yapılacaktır.

12 gemi adamı, 2 makine zabiti, bir makine operatörü, 17 vasıta şoförünün, 4 ağır vasıta şoförü, 1 elektrik teknikeri, 3 iş makinesi operatörü, 3 mekanik teknikeri, 1 mühendis, 1 inşaat mühendisi, 1 makine mühendisi ve 1 elektrik mühendisi olmak üzere kadro dağılımı yapıldı.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 20 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak olup en müracaatlar 27 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda haberimizin altında yer alan başvuru ekranı ile 2 üzerinden giriş yaptıktan sonra yapılacaktır.

İşçi Alımı Genel Şartları Neler

Kamu personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar için çok sayıda ünvan olduğu için haberimize sadece genel şartlara yer vermekteyiz.

Genel şartlar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, başvuru yapacak adaylarının 18 yaşını tamamlamış olma şartı aranıyor, kamusal haklarınca memuriyetine engel oluşturabilecek unsurlar olmaması, görevinde devamlı olarak çalışabilecek kişiler, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olan kişiler arasından İstanbul çevre yönetimi sanayi ve ticaret anonim şirketi personel alımları yapacaktır.

stanbul-basvuru-kilavuzu.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.