Kamu İlanı! Belediye Temizlik İşçileri Alınacak Son 3 Gün

Kamu İlanı! Belediye Temizlik İşçileri Alınacak Son 3 Gün

İŞKUR sayfaları üzerinde yayınlanan kamu ilanları arasında yer alan belediye ilanı ile 6 temizlik işçisi işbaşı yapacak. KPSS’siz kamu işçi alımlarını bekleyen vatandaşlar bu ilana başvurularını göndermeye başladı bile!

KPSS’nin yanı sıra yaş konusunda da bir üst yaş sınırının getirilmemiş olması, hem kadın hem de erkek adaylar tarafından yapılan müracaatların kabul ediliyor olması, ilkokul mezuniyet durumu itibari ile herkesin müracaat edebilecek olması sebepleri ile belediye ilanı oldukça yoğun ilgi görüyor. Belediye tarafından talep edilen koşullar arasında, adayların en fazla lise (ortaöğretim) mezunu olma zorunluluğu yer alıyor. Açıklama sonucunda lise düzeyinden fazla öğrenimi olanlar bu ilanda kabule dilmemektedir. Kolay başvuru seçeneğinin mevcut olduğu belediye ilanı ile ilgili detaylar!

Belediye Personel Alımı Beklenen Müracaat Şartları

Açılan Belediye iş ilanı için başvuruda bulunmak isteyenlere sunulan sağlanması gereken en az beklentiler listesi var. Bu liste şu şekilde iletilmiştir.

Kadın ve/veya erkek adaylardan gelen/gelecek başvurular kabul edilmektedir.

Müracaatta bulunacak olan adayların Eskişehir ilinin İnönü ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvuracak kişilerin en az ilkokul, en fazla ortaöğretim mezunu olmaları şartı ile müracaatları kabul edilecektir.

Söz konusu iş 5 ay 29 günlük zaman dilimini kapsamaktadır. Bu ibarenin sonucunda, ilana müracaat edecek kişilerin yaklaşık 6 aylık süre sınırlı iş şeklini kabul ediyor olmaları gerekmektedir.

Yayınlanan ilan kapsamında 6 temizlik işçisi alımı yapılacaktır.

Gerekli Durumlarda Personel Alımı için Kura Yapılacak

Başvuru sayısı 24’e kadar olması durumunda kuraya gerek kalmayacaktır. Ancak başvuran kişilerin sayısı 24’ün üzerine ulaşması durumunda kura ile personel alımı işlemi gerçekleşecektir. Kura yapılmasını gerektirecek durum yaşanırsa, kura günü 20 Mart 2023 Pazartesi saati ise 10:00 olacak şekilde planlanmıştır. Kuranın yapılacağı adresi ise; ‘İnönü Belediye Başkanlığı: İsmet Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 116 İnönü / Eskişehir’dir. Kura sonucunda 4 asil ve 4 yedek aday belirlenecek, belirlenen kişiler İnönü Belediyesi internet sitesinde duyurulacaktır.

İnönü Belediyesine Başvuru Tarihi ve Başvuru İşlemleri

Devam etmekte olan başvuru kabulleri 17 Mart 2023 Cuma günü (3 gün sonra) sona erecektir. İnönü Belediyesi tarafından bildirilen koşullar listesini karşılıyor olan kişiler, bildirilen tarihler aralığında müracaat işlemlerini yapabilmektedir. Başvuru yapabilmek için ALO 170 hattının kullanılabileceği gibi, İŞKUR sayfası üzerinden iş arayan şeklinde sisteme giriş yapılarak müracaat işlemi yapılabilmektedir. İŞKUR üzerinden müracaat işlemi yapmak isteyenler için ilan numarası ‘00007377838’dir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.