Kamu Büyükşehir Belediyesi Mesleklerde 168 Kamu Personeli Alımı

Kamu Büyükşehir Belediyesi Mesleklerde 168 Kamu Personeli Alımı

Kamu İlanı; Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 168 kamu personeli alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların daimî olarak meslek branşlarına göre işe alınacağı ilanda belirtildi. İlana dair detaylar haberde...

Meslekler Kamu Personel Alımı İş İlanları

Mersin Büyükşehir Belediyesi güncel bir ilanda bulundu. Belediye 1 Traktör Şoförü ve 1 İnşaat Teknolojisi Tekniker, 1 Gemici, 2 Harita Teknikeri, 130 Beden İşçisi, 1 Bilgisayar Teknolojileri Teknikeri, 3 Çevre Mühendisi, 2 Gemi Güverte Kaptanı, 1 Makine Teknikeri, 12 Şoför Yük Taşıma, 14 İş Makinası Operatörü, olmak üzere toplam 168 kamu personeli alacağını duyurdu.

Meslekler Personel Alımı Başvuru Koşulları

Şoför alımı için adayların minimum ilköğretim diplomasına sahip olmaları, SRC 3 ya da SRC 4 belgelerinin bulunması ve E sürücü kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

Beden işçisi alımı için adayların minimum ilkokul diplomasına sahip olmaları, el ve kürek arabası işlerini yapabilmeleri ve 35 yaş altında olmaları şartları aranmaktadır.

Makine Teknikleri alımı için adayların makine teknikerliği ön lisans diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Gemi Güverte Kaptanı alımı için adayların minimum lise mezunu olmaları ve gemi yaklaştırma, ayrılma, manevra yapabilecek donanıma sahip olmaları aranan şartlardandır.

Bilgisayar Teknolojileri Teknikeri alımı için adayların herhangi bir üniversitenin ön lisans Bilgisayar Teknolojileri bölümünden belgeye sahip olmaları gerekmektedir.

Gemici alımı için adayların minimum ilkokul diplomasına sahip olmaları ve Bakanlık tarafından verilen Gemi Adamı cüzdanın bulunması gerekmektedir.

Harita Teknikeri alımı için adayların üniversitelerin harita teknikerliği ön lisans diplomasının bulunması gerekmektedir.

İş Makina Operatörü alımı için adayların minimum ilkokul diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Çevre Mühendisi alımı için adayların üniversitelerin çevre mühendisi bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

İnşaat Teknolojisi Teknikeri alımı için adayların üniversitenin inşaat teknolojisi teknikerliği bölümü ön lisans olarak eğitim almış olmaları gerekmektedir.

Traktör Şoförü alımı için adayların minimum ilkokul diplomasına ve B veya F sürücü kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Mersin iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ve Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan kamu işçi alımı başvuruları 25 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirilecektir. Başvurularınızı şahsen yapmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.